Wpis z mikrobloga

Za każdym razem, gdy słyszę albo widzę taki komentarz, to zachodzę w głowę, jak to się dzieje, że można tak zatracić poczucie taktu. Przecież nawet słuchając czy czytając coś takiego czuć ciarki żenady. Czy ludzie nie mają świadomości tego, jak bardzo prowincjonalnie i niesmacznie brzmią te przechwałki.

No i - sprawdza się to za każdym razem - źródło takiego zachowania jest jedno (ostatni screen)

#finanse #bekazprawakow #pieniadze #chwalesie
AlexBrown - Za każdym razem, gdy słyszę albo widzę taki komentarz, to zachodzę w głow...

źródło: temp_file6825063880309083882

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
@PfefferWerfer Bardzo skomplikowane pytanie. Przekrój jest różny ale oficer zaraz po studiach bez znajomości w najgorszej firmie (państwowa) Polska Żegluga Morska ma około 4000$ na rękę. Oczywiście jak siedzi w domu nie ma nic. Pierwszy oficer ma około 7500$.

Ja pływam już kilka lat i wbiłem się na statki pasazerskie i wbiłem się na 28/28 dni lub 3/3 tygodnie. Pensja płatna w domu i podatkowo czysto. Emerytura w Danii a żyje sobie w Polsce.

Tu masz jak to wygląda w przekroju rocznym. Żona nie pracuje więc na konto wpada tylko moja pensja oraz 800 plus.
Caracas - @PfefferWerfer Bardzo skomplikowane pytanie. Przekrój jest różny ale oficer...

źródło: temp_file3603005329292472830

Pobierz
  • Odpowiedz