Wpis z mikrobloga

Da się sprawdzić czy budda ma menadżera lub kogoś takiego?

Mam na myśli, że ten gość od początku kanału, prowadzi wręcz perfekcyjny marketing, perfekcyjnie dynamiczne akcje, wszystko spowodowało to, że jego losy kupiło paręset tysięcy osób, owinął sobie widzów wokół palca, a twierdzi że sam wszystko ogarnia i nie ma PR’owca.

Wiadomo, miał fuckupy chociażby ten z grafiką - ale nie oszukujmy się, rozejdzie się po kościach właśnie dlatego, że całe grono jego odbiorców jest już przez niego omotane.

Ale zagrywka z tym żeby zmienić smak, uważam jest ciekawa, nawet Friz robiąc napoje ekipy się do tego nie posunął, a marketingowo jest to top rozwiązanie, no bo coś ci nie smakuje? Luz, wpadnij do rozlewni, zmienimy tak żeby było pod wasze preferencje.

Wątpię że ziomek który jest dość prymitywny, jest typowym Sebixem ogarniałby swój PR do tak topowego stopnia przez bite 4 lata całkowicie sam. (Chodzi mi tu o całokształt kanału, żeby ktoś nie pomyślał że gloryfikuje zagrywkę ze zmianą smaku - chociaż co by nie mówić, jest mocno w tempo, i jest dobra)

#budda #polskiyoutube
Oskaros - Da się sprawdzić czy budda ma menadżera lub kogoś takiego?

Mam na myśli, ż...

źródło: IMG_2964

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • 2
@washington: stary, chyba nie widziałeś reszty postów na tym tagu, tu jest taki ziomek który założył konto tylko po to by codziennie spamować w jego temacie i robić jeszcze obszerniejsze posty niż moje
  • Odpowiedz
On jest tylko aktorem, a scenariusz piszę ktoś inny. Nie ma opcji żeby jedna osoba mogła sama tyle ogarnąć. To jest projekt na wyciąganie hajsu z dzieci i młodych marzycieli którzy myślą że kiedyś im też się uda osiągnąć taki sukces.
  • Odpowiedz