Wpis z mikrobloga

i tego że moje podatki, choć marnotrawione, to marnotrawione są na polską patologię ( ͡º ͜ʖ͡º) i imigrantów z Ukrainy, a nie na brudasów z afryki.


Podsumowując, w życiu bym nie wrócil pracować za granicą, nawet żeby dawali mi o wiele więcej na rękę, bo nigdy tam nie będziesz niczym więcej jak gościem


@cichooo: twoje podatki z Polski i tak są transferowane do Niemiec, Francji, UK,
  • Odpowiedz
@cichooo


Podsumowując, w życiu bym nie wrócil pracować za granicą, nawet żeby dawali mi o wiele więcej na rękę, bo nigdy tam nie będziesz niczym więcej jak gościem.


gosciem? w przypadku uk to chyba tylko przykezdni mysla o sobie jako gosc, miejscowi to bardziej nieproszony gosc itp.
  • Odpowiedz
@Marcin-kski

ja bym tu jeszcze polemizowal ze 'swear at a manager' bo wg relacji opa to on nie przeklal managera, tylko emfatycznie skomentowal sytuacje o ktora zapytal go szef, nie powiedzial do szefa per ty jebn glupku co sie durniu pytasz, tylko powiedzial ze wykonal #!$%@? robote

probuja go zastraszyc tym gross misconduct, najlepsza opcja pojsc do gp, opowoedziec o sytuacji, ze sie obaiwa i ma stres, dostac ze 2 tyg platnego
  • Odpowiedz
@wojtillo: Żadna szkoła tak Cię nie nauczy angielskiego jak obcowanie w branzowym środowisku native speakerów. Trzeba dużo gadać po angielsku a jeszcze więcej słuchać i nastawić się na to żeby chlonac język ze wszelkimi naleciałościami
  • Odpowiedz