Wpis z mikrobloga

Odpaliłem wczoraj pierwszy raz po 7 latach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co tam pany w goonsach? CBC-Interstellar jeszcze żyje? Mittani tango down? Porobiło się. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie wiem w którym kierunku iść. Zawsze mnie najbardziej do explo ciągnęło i w sumie swego czasu do goonsów dołączyłem tylko dlatego, że Mirek tu był w polskim korpie w goonsach, a najbardziej to mi chodziło o łatwiejszy dostęp do nullsecowych explo site'ów. Te obowiązkowe floty to zawsze jako mus traktowałem bardziej. Widzę jeszcze sporo swoich assetsów w 1DQ, ale za jakieś 2,5b, więc nie wiem czy mi się chce organizować próbę wyjęcia.
Ominęła mnie też wielka wojna. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na razie latam Astero po HS i LS przypominając sobie podstawy i albo wrócę do nullsecowego korpa, albo do Signal Cartel i tylko explo. Jest tu może ktoś z Signal Cartel? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#eveonline #grajzwykopem
  • 11
  • Odpowiedz
Na jakiej podstawie tak twierdzisz? Jak na grę w wieku Eve, to całkiem zdrowe liczby.


@Drmscape2: Contentu. Liczby są, tylko co z tego gdy 95% musisz odliczyć, bo są to:

- Highsecowcy
- Nullpleby w wydaniach: krab i risk averse
- Azjatyckie boty
  • Odpowiedz
@Drmscape2: Dużo gorzej. Teraz może się poprawić trochę, bo moony podobno mają się kopać same, jak przed zmianami, które rozwaliły dużo kontentu.

W 2015-17 nie miałeś czinków bocących. Koszt plexa to było mniej niż pół godziny gry. Było o co walczyć. W nullu dużo się nie zmieni, bo tam zawsze gówno będzie już, ale może LS teraz odżyje.
  • Odpowiedz
@Drmscape2: Nie wiem, od paru lat loguje się tylko raz na jakiś czas. Nawet jak mają bana, to masz dalej koreańców, ruskich i inne zwierzęta. Poza tym tego co #!$%@? pod względem cen plexów to i tak się nie cofnie.
  • Odpowiedz
@Drmscape2: A ja mam #!$%@? sobie misje w HS i zbieram poduszkę finansową, jak mi się znudzi to pójdę do jakiegoś pvp korpa. Polecam w eve grać bez spiny bo i tak czekasz latami na cokolwiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Drmscape2: Teraz dodali interdiction nullifier to ns może cie złapać tylko instalocker jakiś jak jest szybki, albo ty wolny. W wh to żyłem 4 lata i skanowanie mam obcykane, tylko nudno, bo rng, a pod względem pvp mało korpów w wh.
  • Odpowiedz