Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty O co w końcu chodzi z tą hederą? Bo już zwątpiłem czy jest sens trzymać to kolejne miesiące. Liczyłem na zjazd, dołożenie i kolejną lagę w górę jak się rozejdzie mocniej info o Black Rock'u. Teraz jak na to patrzę to nie wiem czy nie wyciągnąć tego z lekkim profitem do USDT i wrzucić w coś bardziej "chodliwego". Z dużej chmury mały deszcz, tzn. w sumie duży jeśli traktujemy go jako czerwone lagi na wykresie..
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@why1sthat: Może tak być, jak uwalą to niżej to ludzie pewnie stracą zainteresowanie i drugi raz już tak chętnie w to nie wejdą. Szkoda, projekt wydawał się spoko. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@KenMarinaris: Jak to do czego. Do czystej spekulacji. ( ͡º ͜ʖ͡º) Wszyscy liczą, że znajdzie się ktoś kto kupi drożej a oni wyjdą na proficie. Zresztą, tak wygląda 90% krypto bo zupełnie serio, kogo obchodzi super-uber acykliczny turbo algorytmiczny tera-uber-hashowy sposób na stejkowanie czegoś tam. Kup tanio, sprzedaj drogo. O nic więcej nie chodzi. Krypto jest fajne tak długo jak można je wymienić do $ bo
  • Odpowiedz