Wpis z mikrobloga

  • 2
@onepnch: @Oticzek
Inna powinna być odpowiedź. Większość imprez ma to w regulaminie zabronione. Ale czy ktoś to weryfikuje i egzekwuje? No właśnie nikt kur....
  • Odpowiedz
Ale czy ktoś to weryfikuje i egzekwuje?


@gokish: w Gdańsku raz widziałem jak jeden z organizatorów krzyczał przy każdym okrążeniu do dziewczyny, że ma to wyciągnąć z ucha, ale nie słyszała i chyba tylko na tym się skończyło.

Na zawodach itp można sobie słuchać muzy że słuchawek? Amatorskich oczywiście


@onepnch: Nie można ponieważ musisz słyszeć co się dookoła Ciebie dzieje, nawet jeżeli nie ma tego wyszczególnionego w regulaminie to odradzam
  • Odpowiedz
  • 0
Nie można ponieważ musisz słyszeć co się dookoła Ciebie dzieje, nawet jeżeli nie ma tego wyszczególnionego w regulaminie


@Soothsayer: Czyli można jeśli regulamin tego nie zabrania, a każde takie twierdzenie to własna opinia a nie fakt.

@onepnch: Np. w Maratonie Warszawskim w regulaminie nie ma nic na ten temat i można biegać w słuchawkach.
  • Odpowiedz
Czyli można jeśli regulamin tego nie zabrania, a każde takie twierdzenie to własna opinia a nie fakt.


@Poemat: a czy można srać do paczkomatu? Nie ma wprost napisane w regulaminie
  • Odpowiedz
  • 0
@Soothsayer: Czemu specjalnie się spierasz o fakty ( ͡º ͜ʖ͡º) Skoro regulamin biegu masowego nie zabrania wzięcia w nim udziału mając w/na uszach słuchawki to czemu mam nie korzystać z tego, jeśli osobiście mi to pomaga mieć osiągać lepsze wyniki, co jest też potwierdzone naukowo?
  • Odpowiedz
@Poemat: w regulaminie mogą być inne zapisy z których takie coś wynika, na przykład taki, że jesteś bezwzględnie zobowiązany do wykonywania poleceń służb oraz, że regulamin sam w sobie jest ostatecznie interpretowany przez sędziego, a nie uczestnika, jeżeli uważasz, że z takich rzeczy nie wynika, że można być głuchym na otoczenie to okej, nie będę się z Tobą spierał, ale Ty mnie również nie przekonałeś.

Jakby pójść dalej to można startować
  • Odpowiedz
  • 0
można startować pijanym, naćpanym


@Soothsayer: Jak mówimy o w/w przykładzie czyli Maraton Warszawski - nie można

można ścinać trasę


@Soothsayer: Tak samo, nie można, zostaniesz zdyskwalifikowany

można jechać rowerem


@Soothsayer: Tak samo, nie można, zostaniesz zdyskwalifikowany

na przykład taki, że jesteś bezwzględnie zobowiązany do wykonywania poleceń służb


@Soothsayer: Pewnie, ale to nie oznacza, że w momencie rozpoczęcia biegu nie mogę mieć założonych słuchawek i nie mogę z nimi
  • Odpowiedz
Jak mówimy o w/w przykładzie czyli Maraton Warszawski


@Poemat: nie mówimy o Maratonie Warszawskim, może Ty tak, ale ja nie

Pewnie, ale to nie oznacza, że w momencie rozpoczęcia biegu nie mogę mieć założonych słuchawek i nie mogę z nimi LEGALNIE biec.


@Poemat: jeżeli słuchanie muzyki ze słuchawek uniemożliwia Ci wykonywanie poleceń służb to nie można tego robić, nie rozumiem czemu aż tak nie chcesz tego przyjąć do wiadomości XD
  • Odpowiedz
  • 0
ale ja nie


@Soothsayer: Pokaż mi proszę regulamin biegu masowego, w którym mogą brać udział amatorzy, gdzie nie jest zabronione bycie pijanym lub byciem pod wpływem środków odurzających ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Miłego dnia, radzę trochę zluzować cohones i nauczyć się mówić "masz rację" w przypadku gdy się człowiek myli. Mylenie się
  • Odpowiedz
Pokaż mi proszę regulamin biegu masowego, w którym mogą brać udział amatorzy, gdzie nie jest zabronione bycie pijanym lub byciem pod wpływem środków odurzających ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)


@Poemat: Po co wyszukiwać konkretne przykłady skoro rozmawiamy ogólnie o twierdzeniu "nie ma w regulaminie - można"? Ja twierdze, że jak czegoś nie ma
  • Odpowiedz