Wpis z mikrobloga

Nie pomyślałbym, że to napiszę ale lektor z LI > lektor z HP. Tam też są jakieś dramy czy poważne sytuacje, to lektor rzuci jakimś sucharem i d--------a uczestnikom, śmiejąc sie z nich, a ten tu się bawi w jakiegoś moralizatora, tłumaczy uczestników, narzuca narrację... Wydawało mi się, że kiedyś lektor w HP był lepszy, a ten z LI asłuchalny. Teraz na odwrót.

Tak samo Gilon > El Dupsi. Gilon bardziej ludzka i spontaniczna. El Dupsi jak robot czytający z kartki. Z przyklejonym sztucznym uśmiechem.

#hotelparadise
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@avirant: odpal sobie 1 sezon hp i dopiero zobaczysz co to znaczy robot czytający z kartki xd „nazyyyyywaam się Klaudia el dupsiiii i witaaaaaaaaam w hooooooooyekuuuuuu paaaaaaaraaaaadiiiiseeee”
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Xcaroola Widziałem wszystkie sezony. Kiedyś to był taki robot z lat 90, albo pluszaki co potrafią powiedzieć jakieś słowa, a teraz współczesne AI. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@avirant: lektor z love island ma więcej klasy. Kiedy były jakieś dramy, nikogo nie tłumaczył, miał lekki dystans. A lektor z hp czasami zachowuje się jak napalony wujas na weselu. A co do klaudi to mnie załamały jej tik toki, gdzie miala się tylko przywitać, powiedzieć 2 zdania, a nagrywali to kilka razy i ciągle pytała co ja mowilam. Dramat
  • Odpowiedz
via Android
  • 4
@Ja_nie_stond Ten z LI kiedyś drażnił mnie boomerskością, ale teraz polubiłem ten cringe, poza tym odzywanie się ograniczył do minimum. Ten z HP jest reżyserem tej szopki i podczas komentowania niestety nie potrafi wyjść z roli. Lektor powinien być bezstronny, a on to manipulant.

Nie mam TikToka ale kojarzę, że coś gadała, że miała problem nauczyć się kilku zdań do programu... Taka Gilon wydaje mi się, że większość leci na spontanie.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
Chociaż temu z HP trzeba oddać, że wiarygodnie udaje zaskoczenie/emocje i to, że nie wie co się wydarzy.
  • Odpowiedz
@avirant moim zdaniem to moralizowanie jest trochę odpowiedzią na to ze widzowie oczekiwali potępienia przez produkcję pewnych zachowań i on właśnie to robi
  • Odpowiedz
via Android
  • 2
@Alkmena On płynie z prądem (chociaż bywa, że ma swoich ulubieńców i idzie w zaparte), jest komentatorem, nie narratorem. Widzowie sami powinni wyciągać wnioski, a nie mieć narzucaną narrację. Potępienie pewnych zachowań powinno być w trakcie trwania programu z inicjatywy produkcji, w postaci upomnień czy kar. Takie gadania po fakcie to zwykła demagogia i bronienie swojego produktu. Ogólnie zrobili z tego formatu serial a nie reality show.
  • Odpowiedz
@avirant: beznadzieja el dur... ujawniła się w wywiadzie dotyczącym traktowania Łucji gdy winę za brak reakcji produkcji zwalała na tę dziewczynę,. Że nie zgłosiła produkcji potrzeby wsparcia i to świadczy o tym, że nie było przemocy..
  • Odpowiedz