Wpis z mikrobloga

  • 156
@WielkiNos czy tacy płynnoseksualni mają zdolność partenogenezy i potrafią się sami zapładniać? XD

Ech, biedni, skrzywdzeni ludzie, którym nikt w trudnym okresie ksztaltowania sie, nie podał ręki i nie wskazał kierunku w którym mają iść.
  • Odpowiedz
więc czemu nie chcesz uszanować tego że ktoś chce być nazywany tak, a nie inaczej?


@Hrjk: Więc czemu "to coś" i Ty nie chcecie uszanować mojej wolności do nazywania rzeczy tak jak JA je widzę?

Nazywaj sobie według własnego "widzi mi się", ALE MOJE ZOSTAW MI.
  • Odpowiedz
  • 3
@Pan_krecik szacunek do braku szacunku? No to jest ten paradoks że twoja wolnosc ingeruje w inna osobę. Tak samo ja nie mogę nazywać Ciebie per "#!$%@?" bo atakuje to twoją osobę, mimo że rzeczywiście możesz być zjebem.
  • Odpowiedz
@Hrjk:

Ciekawe co zrobisz jak lewak zażyczy sobie byś nazywał go:

"BUCHAJU MATKI @Hrjk" ?

To byś go tak nazywał?

Cała to gówno związane z misgenderingiem to pułapka zastawiona na dobrodusznych naiwniaków...jest to prosta droga do myślozbrodni.

Sam kręcisz bat na siebie. W Anglii i Kanadzie już sądy skazują za użycie niewłaściwego zaimka....
  • Odpowiedz
  • 127
więc czemu nie chcesz uszanować tego że ktoś chce być nazywany tak, a nie inaczej?


@Hrjk dlatego, że uważam, że ten człowiek jest zagubiony, bo nie miał w życiu wzorców ani męskich ani kobiecych. Należy mu współczuć i pomóc.
  • Odpowiedz
@Hrjk:

NIKT NIE MA PRAWA NARZUCAĆ MI SPOSOBU KODOWANIA I EKSPRESJI WŁASNYCH MYŚLI.

Jeśli widzę KAMIEŃ to nie mówię że widzę DRZEWO.
jeśli widzę KONIA to nie mówię że to KLACZ.
Jeśli widzę PSA to nie mówię ze widzę KOTA.
Jeśli widzę KOBIETĘ to nie mówię że to MĘŻCZYZNA.
Jeśli widzę MATKĘ to nie mówię że to OJCIEC.
Jeśli widzę NAIWNEGO DEBILA TOTALITARYSTE KTORY CHE OGRANICZAĆ WOLNOŚĆ OSOBITĄ to nie mówię
  • Odpowiedz
  • 4
@Pan_krecik ale widzisz, ta osoba nie chce Cie obrażać, tylko żebyś się zwracał tak jak ona tego chce.

Nikt Ci nie narzuca sposobu kodowania własnych myśli. Ba, myślę że każdy z nas koduje inaczej język i znaczenie słów. Ludzie naprawdę nie myślą tak samo. Jak dam Ci zadanie by wobrazic sobie las, to możemy mieć dwa inne obrazy w głowie. A może nawet nie obrazy, a np. dźwięki, zapach itd.

@WielkiNos jeśli
  • Odpowiedz
  • 15
@Hrjk owszem przemoc, że lewacy chcą takiego człowieka dalej krzywdzić utwierdzajac w tym, że nie ma płci. Zupełnie jak z tą zgwałconą czy molestowaną kobietą, o której był kiedyś reportaż na głównej. Zamiast jej ktoś pomóc i dobrze zdiagnozować jej problem to ją utwierdzali w przekonaniu, że obcięcie sobie cycków jest ok. Okazało się, że nie było, bo natura tak nie działa.
  • Odpowiedz
@WielkiNos ludzie, którzy nie potrafią ogarnąć czy są chłopem, czy babą są przedstawiani jako ci normalni i jeszcze w tym szaleństwie zamiast ich leczyć to się poklepuje po plecach i mówi "jesteś super!". Z fatfobią było podobnie. Otyłość to nie choroba, szanuj moje sadło! A połowa bodypositive influencerek przedwcześnie kopie w kalendarz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hrjk: zostawcie dzieci w spokoju, niech oni nawzajem mowia do siebie per krolowo Bono, nie interesuje mnie to, niech tylko zostawia dzieci w spokoju i przestana im mieszac w glowach.
  • Odpowiedz
@Hrjk:

(..) ta osoba nie chce (..) tylko żebyś się zwracał tak jak ona tego chce.

Nikt Ci nie narzuca sposobu kodowania własnych myśli.


Czyżbyś był lewakiem? Bo masz wyraźny problem z logiką. Naprawdę nie dostrzegasz paradoksu i sprzeczności?

Jak dam Ci zadanie by wobrazic sobie las, to możemy mieć dwa inne obrazy w głowie.

ALE ja Ci nie narzucam tego że jak widzisz zagajnik to masz nazywać go SAWANNĄ a
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jakie relacje z rodzicami mieli w dzieciństwie bohaterowie tego materiału? Czy rodzice byli wymagający, czy rodzice w ogóle byli obecni w życiu tych osób, uczestniczyli mądrze w rozwoju tych osób, czy tylko bohaterowie w dzieciństwie mijali się z rodzicami w domu?
  • Odpowiedz
nie wie co to znaczy być mężczyzną i co to znaczy być kobietą. Próbował obu rzeczy i nie umie być żadną płcią, więc postanowił być niebinarny.


@WielkiNos: outstanding move xD
  • Odpowiedz