Wpis z mikrobloga

  • 158
@WielkiNos czy tacy płynnoseksualni mają zdolność partenogenezy i potrafią się sami zapładniać? XD

Ech, biedni, skrzywdzeni ludzie, którym nikt w trudnym okresie ksztaltowania sie, nie podał ręki i nie wskazał kierunku w którym mają iść.
  • Odpowiedz
więc czemu nie chcesz uszanować tego że ktoś chce być nazywany tak, a nie inaczej?


@Hrjk: Więc czemu "to coś" i Ty nie chcecie uszanować mojej wolności do nazywania rzeczy tak jak JA je widzę?

Nazywaj sobie według własnego "widzi mi się", ALE MOJE ZOSTAW MI.
  • Odpowiedz
  • 3
@Pan_krecik szacunek do braku szacunku? No to jest ten paradoks że twoja wolnosc ingeruje w inna osobę. Tak samo ja nie mogę nazywać Ciebie per "#!$%@?" bo atakuje to twoją osobę, mimo że rzeczywiście możesz być zjebem.
  • Odpowiedz
  • 132
więc czemu nie chcesz uszanować tego że ktoś chce być nazywany tak, a nie inaczej?


@Hrjk dlatego, że uważam, że ten człowiek jest zagubiony, bo nie miał w życiu wzorców ani męskich ani kobiecych. Należy mu współczuć i pomóc.
  • Odpowiedz
@Hrjk:

NIKT NIE MA PRAWA NARZUCAĆ MI SPOSOBU KODOWANIA I EKSPRESJI WŁASNYCH MYŚLI.

Jeśli widzę KAMIEŃ to nie mówię że widzę DRZEWO.
jeśli widzę KONIA to nie mówię że
  • Odpowiedz
  • 4
@Pan_krecik ale widzisz, ta osoba nie chce Cie obrażać, tylko żebyś się zwracał tak jak ona tego chce.

Nikt Ci nie narzuca sposobu kodowania własnych myśli. Ba, myślę że każdy z nas koduje inaczej język i znaczenie słów. Ludzie naprawdę nie myślą tak samo. Jak dam Ci zadanie by wobrazic sobie las, to możemy mieć dwa inne obrazy w głowie. A może nawet nie obrazy, a np. dźwięki, zapach itd.

@
  • Odpowiedz
  • 16
@Hrjk owszem przemoc, że lewacy chcą takiego człowieka dalej krzywdzić utwierdzajac w tym, że nie ma płci. Zupełnie jak z tą zgwałconą czy molestowaną kobietą, o której był kiedyś reportaż na głównej. Zamiast jej ktoś pomóc i dobrze zdiagnozować jej problem to ją utwierdzali w przekonaniu, że obcięcie sobie cycków jest ok. Okazało się, że nie było, bo natura tak nie działa.
  • Odpowiedz
@WielkiNos ludzie, którzy nie potrafią ogarnąć czy są chłopem, czy babą są przedstawiani jako ci normalni i jeszcze w tym szaleństwie zamiast ich leczyć to się poklepuje po plecach i mówi "jesteś super!". Z fatfobią było podobnie. Otyłość to nie choroba, szanuj moje sadło! A połowa bodypositive influencerek przedwcześnie kopie w kalendarz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Hrjk: zostawcie dzieci w spokoju, niech oni nawzajem mowia do siebie per krolowo Bono, nie interesuje mnie to, niech tylko zostawia dzieci w spokoju i przestana im mieszac w glowach.
  • Odpowiedz
@Hrjk:

(..) ta osoba nie chce (..) tylko żebyś się zwracał tak jak ona tego chce.

Nikt Ci nie narzuca sposobu kodowania własnych myśli.


Czyżbyś był lewakiem? Bo masz wyraźny problem z logiką. Naprawdę nie dostrzegasz paradoksu
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jakie relacje z rodzicami mieli w dzieciństwie bohaterowie tego materiału? Czy rodzice byli wymagający, czy rodzice w ogóle byli obecni w życiu tych osób, uczestniczyli mądrze w rozwoju tych osób, czy tylko bohaterowie w dzieciństwie mijali się z rodzicami w domu?
  • Odpowiedz
nie wie co to znaczy być mężczyzną i co to znaczy być kobietą. Próbował obu rzeczy i nie umie być żadną płcią, więc postanowił być niebinarny.


@WielkiNos: outstanding move xD
  • Odpowiedz