Wpis z mikrobloga

Właśnie poszło info, że system kolei dla CPK projektował jeden gość, prezes wodociągów XD.

PiS przyjął projekt do realizacji bez żadnych analiz liczby pasazerow i kosztów, klepnięty przez rządowego pełnomocnika CPK, brata tego gościa xDDDD

Przecież to sie w głowie nie mieści, gdyby KO uległo naciskom mariuszy z Brighton, żeby projekt kontynuować na rympal, tak jak to robił PiS, to mielibyśmy piękny bajzel xDD

#cpk #kanalzero #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazlewactwa #bekazpodludzi #bekazpisu #syfpopis #polskiepanstwomafijne #sejm #polityka
deziom - Właśnie poszło info, że system kolei dla CPK projektował jeden gość, prezes ...

źródło: temp_file3495678276272801022

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Coś mi się wydaje że pisowcy nigdy nie chcieli wybudować CPK - ten projekt był od początku do końca starannie przygotowaną świnią do podłożenia nowemu rządowi w razie utraty władzy przez kaczystów.


@HrabiaTruposz: Raczej pralnią olbrzymich pieniędzy. Podobnie jak i fuzja Orlenu z Lotosem.
  • Odpowiedz
Coś mi się wydaje że pisowcy nigdy nie chcieli wybudować CPK - ten projekt był od początku do końca starannie przygotowaną świnią do podłożenia nowemu rządowi w razie utraty władzy przez kaczystów.


@HrabiaTruposz: to miał byc projekt służący do wyciągania kasy z budżetu państwa prosto na prywatne konta pissowskich pociotków, a nie żadna świnia - świnią się stało przez przypadek dopiero wtedy kiedy stracili władzę
  • Odpowiedz
gdyby KO uległo naciskom mariuszy z Brighton, ż


@deziom: ALE CPK MORDO!!!!! NAJPIERW WYBUDUJEMY A POTEM BEDZIEMY ROBIC ANALIZY CZY TO SIE OPLACALO I CZY KTOS BEDZIE UŻYWAŁ, SŁYSZYSZ?!?! CPK TO KLUCZOWA INWESTYCJA

  • Odpowiedz
Coś mi się wydaje że pisowcy nigdy nie chcieli wybudować CPK - ten projekt był od początku do końca starannie przygotowaną świnią do podłożenia nowemu rządowi w razie utraty władzy przez kaczystów.


@HrabiaTruposz: to był plan B, jakby wygrali, to by drenowali budżet na budowę tego projektu, oczywiście zarobilłyby właściwe osoby.
  • Odpowiedz
@Riiuku: Generalnie Ci co najgłośniej krzyczeli o tym, żeby budować CPK a potem się zobaczy to byli właśnie widzowie tego pana, którzy powoływali się na jakieś wycięte cytaty z Kanału Ziobro. Sam oglądam czasami ten kanał i to typowa miękka forma Telewizji Republika, żeby była bardziej zjadliwa dla Mariuszy nie będących tak zafiksowanymi jak radykalny odłam PiS. Tak jak wspomniałem Stanowski całe życie zajmował się sportem, przy wywiadzie z Dudą
  • Odpowiedz
@deziom:
Powielasz kłamstwa z wyborczej, a ludzie ci jeszcze przyklaskują xD Wy naprawdę wierzycie, że jakiś jeden gościu sobie pewnego dnia wziął zaczął rysować kreski na mapie i Pis na podstawie tego zaczął budować KDP?

Model transportowy dla CPK to jest jeden z najbardziej zaawansowanych modeli w
  • Odpowiedz
Mariusze to są przesiąknięte mitomanią o potędze i jakimś odrealnionymi projektami typu Trójmorze. Nie potrafią myśleć logicznie i na chłodno.


@Lambo994: Całe szczęście, że ty potrafisz myśleć logicznie i chłodno plusując takie gówno z Instytutu Kilońskiego: https://wykop.pl/wpis/75979365/niezmiennie-przypominam-ze-polska-znajduje-sie-dop

Nie wyobrażam sobie jak można mieć w sobie tyle buty i pewności siebie, mając jednocześnie tak małą wiedzę.
  • Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie jak można mieć w sobie tyle buty i pewności siebie, mając jednocześnie tak małą wied


@Dr_Manhattan: No to podaj bardziej wiarygodne dane, bo na te powołuje się większośc mediów, również polskich xD Masz lepsze dane, podlinkuj. Chętnie się zapoznam. Ja wiem, że według prawicowej mitomanii jakiś doktorów Bartosiaków itp. Ukraina utrzymała się tylko dzięki Polsce, a nie dzięki jakiejś tam Hameryce, która jest mocarstwem militarnym nr 1
  • Odpowiedz
@deziom: a kretyni z pisu i partii razem bredzą, że trzeba budować i #!$%@?, na podstawie pisowskich planów. Już zapomnieli jak pisiory wybudowały nam elektrownię Ostrołęka C
  • Odpowiedz
@deziom: dodatkowo ciekawostka. Pelnomocnikiem ds. transportu w Gdansku byl Malepszak. Aktualnie odpowiedzialny za kolei w ministerstwie. Ten Malepszak byl jednym z pierwszych prezesow CPK. Ale generalnie nie bylo mu po drodze z Wildem czyli autorem koncepcji. A dzis, dzien po ogloszeniu uwalenia projektu kolejowego, pisze o Wildzie (ktory nigdy nie ukrywal, ze byl autorem tego planu) Wyborcza Pomorska :)
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@killer87

@deziom:

Powielasz kłamstwa z wyborczej, a ludzie ci jeszcze przyklaskują xD Wy naprawdę wierzycie, że jakiś jeden gościu sobie pewnego dnia wziął zaczął rysować kreski na mapie i Pis na podstawie tego zaczął budować KDP?


Model transportowy dla CPK to jest jeden z najbardziej zaawansowanych
  • Odpowiedz
@deziom:
No przecież właśnie są dokumenty i analizy, nawet ci linki wysłałem do tych modeli matematycznych według których zostały wyznaczone trasy KDP. Artykuł wyborczej opiera się na informacjach "anonimowych informatorów" czyli pewnie w większości został wymyślony pod konkretną tezę i pisany na zamówienie..
  • Odpowiedz