Wpis z mikrobloga

W takie gierki kto nawalał?

Eh, pamiętam jak się siedziało w szkole i rozmyslało jaką strategie przyjąć na podboje wroga po powrocie do domu: zrobię 50 łuczników, 100 mieczników, 100 pikinierów i 10 maszyn oblężniczych i podbije twierdzę wroga bo mają tam złoża naturalne, które przydadzą się później

#gry #nostalgia #kiedystobylo #gimbynieznajo
robert_blaszczykowski - W takie gierki kto nawalał? 

Eh, pamiętam jak się siedziało ...

źródło: temp_file332759175101959753

Pobierz
  • 40
@Qtafix @gasu_kurobikari
Pamiętam jak w podstawówce był zainstalowany tzar na wszystkich kompach i nauczyciel miał kartkę z kodami do niego ( ͡º ͜ʖ͡º).

Do teraz siedzi mi w głowie hmpetleva ale nie pamiętam co to dawało.
Były też kody na jakiś magików i smoki.
Settlers III miało ciekawą ochronę przeciw piratom - na scrackowanej wersji huta żelaza zamiast żelaza produkowała świnie, przez co nie dało się wytwarzać żadnej broni ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ilirian: To ja grałem, ale za dzieciaka byłem za cienki i w kampanii doszedłem tylko do bodaj 4 mapy.
Za to potem odkryłem, że da się włączyć tryb wieloosobowy bez połączenia z internetem, gdzie było się samemu na mapie, co działało trochę jak tryb swobodnej gry (choć po wybudowaniu najmocniejszych budynków już nic za bardzo nie było do roboty).
@gacek2121: OP pisze "w TAKIE" (czyli liczba mnoga i wskazanie o co konkretnie chodzi w screenie, a tu jeden wykopek i tak pyta "w jakie konkretnie".

I jeszcze chmara to plusuje. Zasada "widzisz plusa dajesz plusa" chyba naprawdę na tym portalu obowiązuje xDDD