Wpis z mikrobloga

@MrBeast: Interesowałeś się jak idzie sprzedaż Doze? Patrząc po mediach społecznościowych, to hype był kilkudniowy. Ludzie zrobili sesję zdjęciową z "puszką", nagrali film w którym testują, ktoś pochwalił, ktoś ocenił negatywnie. Ogólnie więcej było ocen neutralnych i negatywnych. Ciekawe jak to się sprzedaje po 2 tygodniach od premiery. Nawet widzowi Buddy odnosili się dość sceptycznie. Patrząc po żabkach, to nie ma zjawiska niedostępności towaru.
  • Odpowiedz
  • 1
@10kobla: wydaje mi się że pierwsze dni Budda chciał stworzyć takie zjawisko braku napoju w żabkach ale wszędzie jest tego gigantyczna ilość więc pytanie, czy tak dobrze zaopatrzył żabki czy jednak mało się sprzedaje. Wkrótce zobaczymy jeśli cena spadnie.
  • Odpowiedz
@10kobla: Znajoma pracuje w żabce. Mówiła, że na początku dobrze się sprzedawały, a teraz słabo już idą. Zainteresowanie mocno spadło. Zgaduje, że ludzie kupili z ciekawości i wrócili do dzików, Monsterow czy Redbulli
  • Odpowiedz
Ciekawe co jakby np wykop(xd) wypuścił energola z logiem kropla+ piorun a dobrze wiemy że nie da się tego inaczej narysować, to co by zrobił budda xd powie że #!$%@? czy że ma z tym luz i tworzyny historię

Od razu krawaciarze smutni i młyn z sądem,
"Ja sam to wszystko ciężko ukradłem"
  • Odpowiedz