Wpis z mikrobloga

Hej #uk Zastanawiam się na zmianą sieci i zainteresowałem się ID Mobile. Czy ktoś z Mirków z #uk ma telefon w tej sieci i może mi powiedzieć czy jest zadowolony i jak z roamingiem. Jestem z 3 od 17 lat, ale troszkę przesadzają z tymi cenami, a ID Mobile i tak korzysta z nadajników 3.
  • 10
  • Odpowiedz
@Robstar: sam po 10 latach zmienilem ostatnio z giffgaff gdzie placilem co miesiac 20 funtow, a teraz za to samo w talk mobile place polowe tego (°° tez uzywaja sieci 3.
  • Odpowiedz
@Robstar: mam id od lat, cena faktycznie niska, place obecnie 7£, text I rozmowy nielimitowane, internet 15gb w tym pakiecie,
Mi wystarcza, ale z zasięgiem czasami gubi na wsiach, w miastach jest ok.
Z roamingiem nie wiem bo nie używałem,
Na stronie jak będziesz klientem możesz sobie ustawić miesięczna maksymalną kwotę ile ponad podstawowy pakiet chcesz zapłacić.
Ja ustawiłem na 10£ i żeby skały sra*y to nie zapłacę więcej,
Także jestem
  • Odpowiedz
@Robstar przeszedłem na ID właśnie że względu na roaming. Roaming działa spoko, jeśli chodzi o zasięg to na mojej wiosce dramat, czasem nawet połączenia nie idzie wykonać a o necie mobilnym to zapomnij. W miastach jako tako daje radę. Wcześniej miałem Vodafone który w kwestii zasięgu bił id na głowę. Ale za £7 miesięcznie to jednak dobry deal i mam 25gb
  • Odpowiedz
@Sylwester_Zwalon: rzeczywiście, teraz jak napisałeś to przypominam sobie jak sprawdzałem na stronie Vodafone zasieg internetu w domu zanim zmieniłem sieć. często widzę u mnie na telefonie na pasku na górze "3" i to mnie zmyliło. nie wiem co to (°°
  • Odpowiedz