Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@Vadzior u mnie cena w aplikacji, z tym że ciągle zalogowany jestem i może jakiś kupon wpadł czy coś nie śledzę tego 85,87 przesyłka free.
W tym chińczyku trochę denerwuje mnie że nie domykają się delikatnie nożyczki i wystają, ale mała to niedogodności za tą jakość. Dwa ale to ogólna uwag na c--j oni wszędzie te pilniki pchają, przecież stał na ostrze pewnie ta sama to już nie lepiej dać ząbkowane
  • Odpowiedz
@zzbkk: No nie ma nad czym ale muszę wybrać sobie gabaryt xd nie mam żadnych wymagań, chce coś na rower i raczej będzie używane do nacięcia kiełbasy czy przecięcia jakiejś folii, nic więcej. Ten pierwszy mi się podoba, jest zgrabny i nie taki masywny jak te pozostałe, ale jednak kombinerki wydają się dość przydatną opcją.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Vadzior nawet nie widziałem takich modeli, jeżeli chodzi i te chińczyki to oni się tam nie wysyliaja klepią kilka modeli pod jedną marka.
Możesz zobaczyć jeszcze Nexttool taki mniejszy z krzesiwem on nie jest za duży i w miarę lekki mam go w biurku w pracy ale też pewnie teraz że stówkę trzeba dać a myślę że jednak nie warty tego
  • Odpowiedz
@zzbkk: A jeszcze jedno pytanie. Bo napisałeś, że tam któryś swisstech co wrzuciłem jest mocno inspirowany surge. A ten którego kupiłem jest inspirowany jakimś leathermannem?

Ogólnie ciesz się, że nie kupiłem tego z amazona, bo ten surge to gigant jak patrzę na te porównanie co wstawiłeś xD
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Vadzior tu masz porwania od dołu ten który masz, Ganzo, leatherman super tool 300, ten Swiss tech co mi dziś przyszedł, dalej Suede i jakiś nexttool, mam jeszcze jeden mniejszy zdecydowanie czarny jakiś
Co do tego Swiss techa co ty masz to jest to chyba ,,homage" modelu Free P2. Jest tu na wykopie expert od leathermana ma pokaźną kolekcję pewnie wie więcej, zaraz go znajdę
zzbkk - @Vadzior tu masz porwania od dołu ten który masz, Ganzo, leatherman super too...

źródło: temp_file6447456071106869804

Pobierz
  • Odpowiedz