Wpis z mikrobloga

czemu współczesna młodzież ubiera się jak bezdomni? zwłaszcza dziewczyny - ostatnio w autobusie nie widziałem żadnej normalnie ubranej, wszystkie w tych workach na ziemniaki


@rekordciepla: ponieważ uczą w szkołach matematyki, i jak usiądziesz i obliczysz to wyjdzie że nigdy cie nie będzie stać na własne mieszkanie, więc po prostu się przygotowują na styl bezdomnych.
  • Odpowiedz
żeby nie było widać że są tłuste


@myszek_szarzy: lata mijają, a starzy malkontenci ciągle argument ad grubobabum. ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak była moda na obcisłe to gadali, że grube baby noszą obcisłe spodnie żeby wyglądać szczuplej. Teraz jest moda na luźne, to gadają, że baby noszą luźne żeby wyglądać szczuplej. Nie dogodzisz.
  • Odpowiedz
@rekordciepla: bo wcześniej była młodzież co ubierała się tak, że pół dupy było poza spodenkami, potem cycki latające bez stanika w topie, to teraz jak bezdomni.
  • Odpowiedz
plecaki noszone dosłownie na dupie


@o__0: skoro nie są noszone na plecach tylko na dupie to nie powinny się nazywać dupniki zamiast plecaki?
  • Odpowiedz
@wuhan przecież do sypialni się tak nie ubierają xd nie każdy chce, żeby randomowy typ zwieszał na nim wzrok. Wystarczy, że dobrze wyglądają dla swojego partnera, w sypialni.


@podomka: nie mam nic przeciwko takiej modzie u dziewczyn, ale wiesz że tą argumentacją można uzasadnić noszenie burki? I zresztą tak się mówi w krajach muzułmańskich, że "kobieta ma być seksowna tylko dla męża".
  • Odpowiedz
ostatnio w autobusie nie widziałem żadnej normalnie ubranej, wszystkie w tych workach na ziemniaki


@rekordciepla: To ciekawe w sumie co piszesz, bo ja ostatnio widziałem praktycznie co drugą kobietę w legginsach jak się ciepło zrobiło. Swoją drogą pięknie dziewczyny wyglądają w tych takich legginsach ala na siłownie jak są jakiegoś koloru pokroju jasny fiolet.
  • Odpowiedz
czemu współczesna młodzież ubiera się jak bezdomni?


@rekordciepla: To przede wszystkim kwestia tego, że ludzi ogólnie bardzo łatwo jest manipulować za sprawą mody. Zdecydowana większość kobiet a zwłaszcza młodych dziewczyn nie ma swojego własnego gustu i zdania uważając, że ich własny gust oraz zdanie to wszystkie rzeczy które robią bo są modne w skrócie. Oczywiście za każdym razem jest tłumaczenie, że to jest wygodniejsze itp co ma miejsce ogólnie w przypadku
  • Odpowiedz
@HENKA: Też kiedyś łykałem te bzdury czerwonopigułkowe. Niestety nijak się one mają do rzeczywistości. To chłop klęka z pierścionkiem, ale finalnie to różowa decyduje czy przyjmie i czy urodzi jego dzieci.
  • Odpowiedz