Wpis z mikrobloga

@FFFFUUUU: Polacy mieli przez wieki opinię okupantów, Panów którzy traktowali Ukraińców jedynie jako siłę roboczą do pracy w polu i robili z nimi co chcieli, coś jak nasz stosunek do Niemców, to się nie zmieni z dnia na dzień, doucz się historii nieuku
  • Odpowiedz
@Stabilizator: a kto jak po*ebany w przypadku jakiegokolwiek wypadku, tragedii od razu krzyczy że to Ukraińcy, kwiczy na pomoc Ukrainie i na ogół nimi gardzi? Takie osobniki jak ty, do takich mogą mieć nawet 0% zaufania. A potem mówicie że WY im pomagacie xD jak razem z pisemkiem Do Reczy byście najchętniej zamknęli granicę i ograniczyli wszelką pomoc.
  • Odpowiedz
@xiv7: Ale poleciałeś kłamczuchu , gdzie ja krzyczę i nimi gardzę? pokaż mi gdzie ja kwiczę na pomoc ukrianie ? Nie masz argumentów bo zaorałem twoją teorię o zniewoleniu i teraz kłamiesz i zmieniasz temat .
  • Odpowiedz
@FFFFUUUU: Przecież paliak na każdym kroku stara się uświadomić, że jest niczym szlachta wobec ukra. Ruscy mieszają w nastrojach na ogromną skalę w obu krajach i psują relacje, proste polactwo z zaprogramowanym Wołyniem uruchamia go za każdym razem i wyzywa od najgorszych. Nic dziwnego, że to się psuje skoro pranie mózgu trwa non stop i to bardzo sprawnie.
  • Odpowiedz
@Stabilizator: co weekend nastolatki w całej polsce powodują różne szkody, nie trać czasu na rozmowę tylko idź prześwietlaj kto akurat był Ukraińcem
  • Odpowiedz
@FFFFUUUU Niestety to uważam za jedną z największych wad Polaków. Że dają #!$%@? o to kto i co o nich uważa albo czy nas gdzieś lubią czy nie. Liczy się tylko twardy interes i tym powinniśmy się kierować
  • Odpowiedz
@FFFFUUUU: To całkiem naturalne, że po inbach na granicy pozytywne opinie poleca w dół. Czego sie spodizewlaes, że bedizemy mieli wyższe niż kraje z którymi nie maja ostrego konfliktu?
  • Odpowiedz