Wpis z mikrobloga

6834,33-22,51=6811.82

#rolkomaraton

Po dwóch latach odkurzyłem rolki :) Najpierw odkryłem, że w jednej zalęgły się myszy... co zrobić. Wytrzepałem dokładnie całego buta i w drogę!

Trochę się bałem, że kondycja nie wytrzyma, ale miło się zaskoczyłem :D Średnio udało mi się jechać 18 km/h, a jak uczepiłem się na ogonie kolarza to w tunelu aerodynamicznym trzymałem 31 km/h. Głupio było jednak jechać z nosem w jego tyłku więc po kawałku odpuściłem :P

Po kilku kółkach usiadłem sobie odsapnąć i udało mi się wsłuchać w prawdziwy #cebulacontent

Sześciolatek narzekał, że za pierwszym razem nie jeździ równie szybko co jego rówieśnik, który już wcześniej ćwiczył na rolkach. Ojciec siedział na ławeczce przy ścieżce rowerowej i sączył tatrę mocną, mając #!$%@? na całą rodzinę. A najlepsza była matka, która narzekała, że, cytuję "opiekowanie się domem to ciężka praca umysłowa. Trzeba w końcu wiedzieć czy na pralce ustawić 40, 50 czy 60, bawełnę czy syntetyk". No normalnie miałem ochotę wyśmiać ją tekstem, że kobiety też mogą programować :D

W drodze powrotnej dopisałem się do zbiórki podpisów #nowaprawica , a co! Niech #jkm ma chociaż szansę :) (P.S. @janusz-korwin-mikke: nie przepij mojego podpisu ;) )

Na koniec pojechałem do Bacówki i obżarłem się pyszną pizzą :) Jeśli w najbliższym czasem ktoś z #kalisz byłby chętny na rundkę po szlaku wzdłuż Prosny to śmiało pisać :) Na koniec robię jeszcze #pokazrolki
mustek36 - 6834,33-22,51=6811.82

#rolkomaraton 

Po dwóch latach odkurzyłem rolki :)...

źródło: comment_Fzw6nUSDgYZMaf4cxnr9LBy79MFU0LGF.jpg

Pobierz
  • 17
6834,33-22,51=


@mustek36:

Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.

Możesz od razu zmienić tag #rolkomaraton na #rolki, edytując swój wpis.

Na tagu #rolkomaraton odpowiedzi nie udzielamy (sluży on tylko do wpisywania wyników wraz z ew. opisem wycieczki)!

Do dyskusji o rolkach, nie związanych bezpośrednio z rolkomaratonem używaj tagu #rolki.

Schemat odejmowania: [Wynik z poprzedniego wpisu] - [Twój przebyty dystans] - [Twój przebyty dystans
@mustek36 Szczerze nie wiem, bo z Imperii nie jadłem pizzy ze sto lat, ale np. Beni jest dobra. Słyszałem też o tej pizzeri na górnośląskiej gdzie kiedyś była cukiernia/bank (naprzeciw Amber)