Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czytałam na tagu, że niektórzy określają perfumy mianem ''cipkomagnesy'' - jakieś diory sauvage / homme intense, one milion, stonger with you i inne słodziaki.

A czy są jakieś peniskomagnesy? jeśli tak to proszę o opinię. Bo z chęcią bym się jakimiś takimi popsikała na impreze.
Z góry dziękuje. Na pewno sa jakieś uniwersalne perfumy dla kobiet, ktore spowodują, że peniski same się bedą przyciagać przez zapach.
Cos co spodoba się jak najwiekszej grupie mezczyzn.

#perfumy



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czytałam na tagu, że niektórzy określają perf...

źródło: 5e6b1541643d4

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@mirko_anonim to mit z tymi cipkomagnesam trochę. Zazwyczaj podobają się perfumy z mainstreamu które akurat są na topie albo są po prostu bardzo znane. Ale żeby nie być gołosłownym to mi się podobają na dojrzałych kobietach (boomer here)
Lancôme La Vie Est Belle. A na gówniarach Ariana Grande Cloud. Także typowy mainstream.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: na facetów zapach tak nie działa, jak na kobiety. My jesteśmy wzrokowcami. Cycki na wierzch, figurę uwydatnij (jeśli ją masz), nogi pokaż i już się chętni zlecą. A najważniejsza jest mowa ciała, bo to dzięki niej mniej atrakcyjne miewają większe powodzenie od wielu 10/10
  • Odpowiedz