Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zwiazki #seks

Mirki, ja już nie wiem... Mam kobietę od roku, a czuję się sfrustrowany seksualnie. Nie chodzi o częstotliwość seksu, uważam, że to jest w porządku, ale o jego jakość. Mam wrażenie, że tylko ja się staram ją zadowalać, vice versa to nie działa. Najlepiej penetracja, o lodzie na codzień mogę zapomnieć - raz na ruski rok. Oczywiście co do minety takich problemów nie ma, też nie mam z tym problemów, ale tylko jeśli jest to odwzajemnione, a nie, że ja się staram, robię co mogę a ta "nie ma ochoty" na odwzajemnienie. O seksi bieliźnie to samo - do zapomnienia. Chyba raz czy dwa przez cały ten okres widziałem ją w koronkowych majtkach. Czuję się jak stary człowiek, chłop przed 30-stką a ma problemy jak typ po 10 latach małżeństwa. Starałem się, rozmawiałem z nią o tym kilkukrotnie, wszystko jak głową w ścianę. Co mam robić? Czy to już moment na ewakuację?



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 28
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: zmień babę. Po przerobieniu parunastu partnerek potwierdzam że jak lasce się podobasz to nie ma oporów przed lodem oraz ma ochotę zawsze i wszędzie. Moje przyjaciółki też mi przyznały rację z kobiecego punktu widzenia.
Nie podobasz jej się na tyle aby szalała. Będzie tylko gorzej.
  • Odpowiedz
Widzimy jednostronną historię z której można wywnioskować jedynie, że stawiasz oczekiwania po których przedstawieniu partnerka dalej ich nie spełnia. Może różne libido, może różne preferencje seksualne, może jest zajechana życiem i ciężko jej myśleć o seksie, może ma #!$%@?, może #!$%@? z niej rozmówca, może ty #!$%@? rozmawiasz bo zamiast stawiać was jako partnerów i wasze odczucia przed problemem to stawiasz samolubne oczekiwania, może po prostu jesteś #!$%@? bo naprawdę walisz głową
  • Odpowiedz
W poprzednich związkach dziewczyny same pchały się do loda, t


@mirko_anonim: a moze nie lubi twojego bydlaka, bo pachnie jakoś nie tak? Może w ogole nie jest do tego przekonana? Moze nie lubi przebieranek? Chyba jakoś mało rozmawialiście skoro nie ma efektow. Zawsze można się rozejść i poszukać swojej połówki.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Niestety, czasami ludzie nie dobiorą się pod względem seksu. Uwielbiam mojego faceta, ale mamy totalnie inne temperamenty i też mnie to frustruje że seks jest rzadko i nudno, a dzieje się tylko wtedy, kiedy ja coś zainicjuje. Jest to momentami mega dołujące, ale szkoda mi tej relacji żeby zrywać ja przez średniawy keks.

  • Odpowiedz
Jak chcesz z nią być, to znajdziesz sposób, są specjaliści od tego.
Chyba że nie chcesz z nią być, ani pracować na tym co można poprawić, to się ewakuuj, tylko się nie zdziw, jak w innym związku coś innego będzie kulało, i będzie powtórka z rozrywki.
  • Odpowiedz