Wpis z mikrobloga

@ARMATY_PROBOSZCZA: ja od 2 lat oglądam frania i wiem, że to tak nie działa.

Co stream praktycznie glovo przyjezdza do niego nie oplacone, kiedys zrobil z tego caly odcinek jak co chwile glovo pukało do niego.

Kiedys powiedzial, że aby zablokować glovo, aby do niego nie jezdzilo to musi zadzwonic tam i to zglosc, ale nie chce tego robic, bo sam od czasu do czasu lubi sobie cos zamowic do
B.....y - @ARMATY_PROBOSZCZA: ja od 2 lat oglądam frania i wiem, że to tak nie działa...
  • Odpowiedz
@revantes: swoją drogą zamawiając nieopłacone robicie dobry uczynek i karmicie kurierów. Ziomek z glovo napisze na support, że robaki nie mają pieniędzy, bierze gastro dla siebie i jedzie dalej. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@imargam_2137 prawda, potwierdzam. Mocne by było jakby ktoś strolowal i zamówił im jakaś biedronke 10 zgrzewek wody xd wtedy by się glovo wkurvialo bo support by musiał ciągle rozdzielać zamówienia
  • Odpowiedz
@Przedlak95: to chyba najskuteczniejszy sposób bo kurier przez support wezwie pomoc i te zgrzewki przywiezie kilku kurierów, każdemu glovo musi zapłacić i niektórych ściągnąć z końca miasta (tym zapłacić jeszcze więcej za kilometry) kilka takich akcji i adres #!$%@?ą z glovo bo zacznie generować straty dla firmy.
  • Odpowiedz
@ARMATY_PROBOSZCZA: Chłopie nie wiem od kiedy oglądasz serial #chlopakizraszei ale już dawno Glovo anuluje zamówienia czegoś droższego jak nie jest opłacone. Adres robaków jest na jakiejś ich liście i jeśli opłacone to nie ma problemu z dostawą, piszę to bo pamietam, że ktoś kiedyś kontaktował się z supportem ich i napisał jaką odpowiedź uzyskał. Także jeśli frajerzy będą słać opłacone to będzie dostarczane ( ͡~ ͜ʖ
  • Odpowiedz