Wpis z mikrobloga

ostatnio ktoś tu pisał że polska to drogi kraj dla biednych ludzi, każdy żyje ponad stan żeby się pokazać no bo jak to polaku biedaku cie nie stac

i wczoraj idealny przykład mialem, koleżanka chciała 50zł pożyczyć bo jej brakuje do opłacenia wynajmu a do wypłaty jeszcze trochę, tym czasem ona ma telefon za 8k wzięty na raty XD
ten telefon to najnowszy iphone, zaraz po premierze tyle kosztował
tym czasem ja z telefonem za 1,5k nigdy nie pożyczający kasy od ludzi na cokolwiek bo wiem na co i kiedy warto wydać hajs a kiedy odłożyć

#polska #logikarozowychpaskow #krajzdykty #wynajem #heheszki #iphone
  • 10
  • Odpowiedz
ma telefon za 8k wzięty na raty


@karix98: lol. Tak zauważyłem pracując w różnych miejscach że najbardziej wypasione telefony mieli ci co zarabiali najmniej. Typu jakiś dyrektor w robocie ganiał z 10letnim huaweiem a typ na minimalnej w helpdesku z nowym iphonem na raty.
  • Odpowiedz
@karix98: Jakoś mnie to nie dziwi, ogólnie przez całe lata nam wmawiano, że to kobiety są tymi dojrzalszymi i mądrzejszymi a prawda jest taka, że większość z nich nawet swoim hajsem nie umie dysponować. One potrafią wejść do sieciówy typu berszka i 100 zl lekką ręką na byle top wydać bo teraz taki jest modny.
  • Odpowiedz
@karix98: mnie rozwalają goście co biorą kompa za 10k na raty, żeby potem grać w Fortnite'a tylko XD albo auto i muszą żreć vifony i pracować 70h w tygodniu. Auto > MPK dla nich, bo oszczędzasz czas, ale oszczędzasz ten czas żeby móc więcej #!$%@?ć w Januszexie ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale jak kto woli
  • Odpowiedz