Wpis z mikrobloga

W tym tygodniu miały być dwie randki. Jedna z czwartku stwierdziła że jest chora i że na weekend chce przełożyć. Ale że nie podała dokładniej daty a jedynie zaczęła gadać na inny temat to trochę olałem. A potem usunąłem tindera z 250 parami z czego zagadałem do może 30.
Druga randka była wczoraj. Poszła nad wyraz dobrze. Różowa bardzo kontaktowa. Miałem wrażenie że spodobałem się jej dość mocno już po kilku minutach. Wydaje mi się że nigdy czegoś takiego nie odczułem. Zjedliśmy ramen, potem spacer z całowaniem. W sumie miałem wrażenie że trochę nie umie się całować. Ale raczej zakładam że miała kogos skoro ma 25 lat. Dodatkowo z tego co ogarnąłem na jej fb kiedyś była gruba a teraz chudsza niż moja ex. Na plus jest to że założyła buty na obcasie, rajstopy ze spódnicą na połowy uda. Tak więc ładnie wyglądała i pupcia też fajna w dotyku.

Jedynie co mi się nie podoba to fakt że nadal myślę o ex ale w sumie po wczoraj już jakoś bardziej spłycone jest to myślenie.
W przyszłym tygodniu plan jest jedynie na randkę z tą dziewczyną z piątku.
#zwiazki #tinder #badoo #przegryw #podrywajzwykopem
  • 16
  • Odpowiedz
@Yurakamisa: Yo, dla mnie czerwona flaga jak kiepsko się całuje.. To jest podstawa tematu, potem leżysz z taką i zaczynasz pomijać całowanie tylko zabierasz się do rzeczy, #!$%@? trochę wiem co mówię. Ale gratulację, spoko poszło - tak standardowo jak się spodobasz faktycznie kobicie i nie jest jakaś #!$%@?ęta, że nie można jej dotknąć ;).
  • Odpowiedz