Wpis z mikrobloga

@Ytarka:

Osoby z silną ARTYSTYCZNĄ nerwicą oraz pokątni, samozwańczy członkowie wymyślonych komisji ds decydowania o wszystkim, proszone są o nieczytanie dalej

KOCHAM CIR. XDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@edantes pracuje na sketchupie, ale raczej na własne potrzeby, lub przy jakichś drobnych projektach przy okazji. Nie mam odpowiedniej wiedzy, żeby zająć się pełnowymiarowym projektem. Natomiast moja przyjaciółka jest architektem wnętrz i (zewnętrz też hehe) i jest w tym doskonała. Jak coś, mogę dać Ci namiar ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@edantes szukasz do wizek interior , czy exterior. Jaki zakres roboty? Cały dom czy tylko konkretne pokoje. Masz gotowy projekt i potrzebujesz wizki. Czy trzeba od podstaw wszystko stawić? Same wizki czy animacje też? Sorki jak za dużo pytań.
  • Odpowiedz
  • 0
@Jamniki2 człowiekiem małej wiary jesteś. Ludzie Płacą za różne rzeczy i nie wszystkie musisz rozumieć. Mało tego, nie musisz za nie płacić ;)
  • Odpowiedz
@nativ: na teraz to miałbym 4 exteriory w tym jeden aerial, 3 niewielkie budynki (takie po 12 mieszkań) i jeden duży. Projekt po stronie mojego biura, dostarczamy model w fbx ew. obj. bez materiałów (ale specyfikujemy materiały + dajemy jakąś wizkę poglądową robioną w biurze w enscapie albo jako widok z modelu). Jeżeli byłbyś zainteresowany odezwij się na priva.
  • Odpowiedz
@TakiSobieLoginWykopowy to jest autyzm, każdy ma swój. Taki wybrał autor i ktoś to zaakceptował bo to modne bądź mu przypasowało. Mi nie pasuje ale mam inny autyzm.
Dla mnie brakuje ciepła w tym projekcie, jest schludnie, ale smutno.
  • Odpowiedz
  • 3
@positiveVibe @WladcaSlimakow wyjaśnijcie mi jedną rzecz, chłopaki, bo to zawsze mnie zastanawia.

Bardziej boicie się konfrontacji, czy wstydzicie się swojej głupoty?

Bo jak podchodzicie do kogoś żeby rzucić mu jakąś złośliwością, ot tak, po porostu, żeby sie tam przez chwilę ktoś mógł poczuć tak jak wy, czyli #!$%@? - to czemu mówicie szeptem?

Nie zawołacie adresata, tylko mruczycie pod nosem jak stare znudzone pierdziele na emeryturze spędzanej na ławce pod blokiem XD
  • Odpowiedz