Wpis z mikrobloga

Co zrobić z problemem wygladającym jak pic rel? Lewa noga czuje się jakby była krótsza, stopa płaska i pośladek mniej zaangażowany od prawego, ponadto mam jakąś niewielką skoliozę-nabytą, najprawdopodobniej przez dyskopatię i krzywe siedzenie. Przeszukałem cały internet polski gdzie mało co jest pokazane jakie ćwiczenia robić głównie jakieś same masaże, a na angielskim też idzie się pogubić, wizyty u fizjo też kończą się godzinnymi masażami i gadaniem ,że ta asymetria jest "funcjonalna" może być się z tym zgodził gdyby mnie nie nawalało wzdłuż krzyża. #fizjoterapia #rehabilitacja
ChinChoppa - Co zrobić z problemem wygladającym jak pic rel? Lewa noga czuje się jakb...

źródło: Skr%C3%B3cenie-ko%C5%84czyny

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
wizyty u fizjo też kończą się godzinnymi masażami i gadaniem ,że ta asymetria jest "funcjonalna"


@ChinChoppa: Zmień tych pseudospecjalistów na kumate osoby
  • Odpowiedz
  • 0
@Theobromine: katowanie side planków, planka, bird dogów (3 mcgilla), robienie hip thrustów jednonożnie na lewą (a kończy się ,że na drugi dzień mam większe zakwasy po stronie którą ominąłem) a i tak powrót do teog samej lipy
  • Odpowiedz
  • 0
@Poemat: no już nawet nie mam pojęcia gdzie szukać, przerobiłem z 4 z dobrymi ocenami a żaden sensowny i w sumie jakieś masowanie przepony za 150 bez żadnych ćwiczeń do domu
  • Odpowiedz