Wpis z mikrobloga

@Victoremque to zależy jak chcesz grać, w grze istnieje kilka archetypów postaci jak:
-bloodied commando (karabin automatyczny, vats, maksymalne obrażenia i utrzymywanie postaci na niskim poziomie zdrowia) ci wszyscy gracze którzy mają pasek zdrowie z radiacją na poziomie 80% i 20%zdrowia
Aktualnie najmocniejsze w grze

-heavy gunner (ciężkie bronie i power armor) typowy tank nie do zajechania, wysoka obrona i średnie obrażenia, duża różnorodność ciężkich broni

-bloodied heavy gunner (połączenie typu bloodied
  • Odpowiedz
  • 0
@hankshmoody O kurde, dzięki za tak długą wypowiedź. Póki co to dla mnie czarna magia. Przy wyjściu z krypty wybrałem grę od 1 poziomu - bo nie ogarniam tematu (była też do wyboru gra od 20lvl). Wybrałem kartę rewolwerowca... resztę punktów kompletnie nie wiem jak dzielić..
  • Odpowiedz
@Victoremque no I spoko, na początku bronie jak rewolwer i karabiny powtarzalne są spoko bo pozwalają zaoszczędzić amunicję
Rób sobie misje na razie to gra cię poprowadzi, na buildy i te moje pie*olenie jeszcze za szybko xD
  • Odpowiedz
@RickLittleBrick powiem tak, porównując automatyczne karabiny ze zwykłymi przy bloodied to jest ogromna różnica w obrażeniach na korzyść automatycznych, walisz całą serię w vats w głowę i co 2-3 strzał masz krytyka do wykorzystania, po za tym automatyczne mają niższy koszt na strzał w vats, najlepszy w grze jest karabin kolejowy automatyczny, rąsia, samoróbka (ak47)
Najlepiej szukać do nich efektów jak zakrw. albo poczwórny na pierwszej gwiazdce(bardzo dobre na kolejówce bo ma
  • Odpowiedz