Wpis z mikrobloga

Elo, zakładał ktoś opony tufo thundero 40 z dętką na obręcze DT SWISS R 500 albo cos w podobnym stylu ciężko zakładające się opony?
Ja wiem że to są bardziej do tubeless ale tego nie idzie założyć bez dziurawienia dętki, próbowałem wszystkich tipów żeby je wrzucić na obręcze i nie da rady, dwa razy podziurawiłem dętkę, nie wyobrażam sobie złapać gumy na takich kapciach bo to cały dzień wyjęty z życia
#rower #serwisrowerowy
  • 6
@Tragu: Tak, mam nawet wersje 42mm na tych obreczach. Wchodza dobrze, aczkolwiek ciasno, najpierw wsadzilem opone, naciagnalem w strone wentyla, wsadzic detke, odrobine podpompowac i id wentyla naciagac opone w druga strone. Zakladanie z lyzkami jednak
  • 0
@krzysiekdw: to chyba skill issue w moim przypadku ( ͡° ʖ̯ ͡°) u mnie w dwie osoby z łyżkami ciężko było wsadzić a jak się udało to okazało się że dziura. Na dziś mi starczy zabaw, jutro skoczę ogarnąć nowa dętkę i może podjadę z tymi oponami do serwisu
via Wykop
  • 1
@krzysiekdw: Udało mi się, kupiłem nowe dętki na zapas, posmarowałem rant opony od wewnątrz i zewnatrz mydłem , ugniotłem ją porządnie jeszcze jak sie nagrzała na słońcu i jakoś wlazło, mam nadzieje że teraz nic mi nie #!$%@?