Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@KokosowyEksplorator: ogólnie to masz rację, tak to wygląda w większości, ale zależy od podejścia też, ja nie daję super drogich prezentów bo mnie na to nie stać; żywię nadzieję że dziecko też nie wyznaje zasady "im droższe tym lepsze". W życiu bym nie wydał 5k na prezent komunijny, bo chyba bym żarł gruz przez następne dwa miesiące.
  • Odpowiedz
Szczerze to uroczystości typu komunia czy wesela idealnie obrazują polski folklor - przepełniony fałszywymi uśmiechami, obłudą i pozerstwem.


@KokosowyEksplorator: jest tak, jak sobie to ułożysz. Chrzestni mojego syna to wspaniali ludzie, jedno z nich jest niewierzące (tzw. świadek chrztu). Wybrałem ich świadomie i są zainteresowani losem młodego, a niestety tak wyszło że było czasem nie-różowo.

To od ciebie zależy na ile sensownie to poukładasz. Jak widzisz, że to chodzi tylko o
  • Odpowiedz
@KokosowyEksplorator: Zrób od wuja elegancko zapakowanych prezentów w efektowne, duże kartony, ale do każdego włóż jakieś dewocjonalia i nic więcej, tak że rodzice będą mogli tym szpejem zasrać cały pokój gówniakowi i pól domu. Figurki krzyżyki, obrazki, książeczki, bibeloty z tematyką biblijną inne duperele. Chcieliście chrzestnego na komunię? To kurła macie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nawet nie wiem ile "wypada" dać, dzisiaj to chyba bez 5000 się nie podchodzi? xD


@KokosowyEksplorator: Kupujesz jakieś Lego żeby dziecko miało się czym pobawić + zamiast dawać hajs kupujesz złotą monetę np 1/10oz + jakieś Lego z promocji za 150 ziko. Łącznie wyjdzie Cie to z 1300 ziko. Tylko uważaj by nie przepłacić względem ceny spot. Za 10-15 lat jak młody będzie pełnoletni i otrzyma tę monetę do dysponowania, przeniesie
  • Odpowiedz
@Fucktyczniee: no jak ktoś wróży z #!$%@? swojej matki i zarzuca mi sytuacje które nie miały miejsca albo ogólną nieprawdę próbując przy tym ubliżać albo ma problem że na wykopie ktoś postanowił ponarzekać (no straszne) to nawet nie chce mi się szczególnie bawić w rozmowę na poziomie z kimś, kto myśli w ten sposób :p

Z resztą, to pewnie ojcowie, którzy wzięli sobie chrzestnych na dokładnie tych samych warunkach i teraz
  • Odpowiedz