Wpis z mikrobloga

I to ja jestem #!$%@?? ja? Jak ja bym był w takim stanie ja nawet k*rwa kawy nie wypiłem tego dnia ja myslałem ja szedłem go k*rwa ubić. Jeżeli ja bym był na tych "wspomagaczach" legalnych i bym go tak trzymał to bym zrobił tak AAAARRGGHHHHAAAAA i bym k*rwa głowe mu urwał, no ludzie! ludzie! jak można dopuścić gościa w takim stanie ze mną do walki k*rwa powinna być walka anulowana za to ja mu prawie łeb ukręciłem żeby nie puścił tej dzwigni jak bym był w takim stanie jak on to bym go upierd0lił łeb bym mu urwał..LUDZIE !
Stoi naćpany "yyy bo jestem k*rwa na wspomagaczach" sam sie do tego przyznaje.. LUDZIE! Przyznaje się stoi przed ludzmi i mówi tak
Wygwizdują? k*rwa ja prawie z gościem który "YYYYY, GRRHHHYYYYY WIECIE BO JA CHCE ZABIĆ KAPELE YYYGRR" no k*rwa takiego gościa posadzcie ze mną do klatki i jeszcze k*rwa on to mówi oficjalnie?! na wszystkie dowody w sądzie chce iść do sądu to niech idzie był na wspomagaczach a w umowie jest idealnie napisane że powinien mu k*rwa zabrać wypłate idealny k*rwa WSPOMAGACZE, k*rwa Kapela NO LUDZIE K*RWA ja nie moge tego słuchać kocham #primemma ale nie pozwole żeby taki k*rwa debyl był w federacji no k*rwa ludzie, gość oficjalnie przyznaje - dostaje kase za to żeby wejść "NA LEGALNYCH ŚRODKACH K*RWA DO TEGO OYYYOY" Jeszcze k*rwa sugeruje wcześniej że mam popalone styki? kto tu jest pierd0lniety? ja?!...

Wpuścili mi k*rwa gościa nafaszerowanego do oktagonu? Walka powinna być anulowana LUDZIE ! ja bym mu kark ukręcił niewiecie jak ta dzwignia weszła ja słyszałem jak mu bażant strzela a ten k*rwa był na środkach wspomagajacych i nie odklepał.. ROZUMIECIE TO K*RWA CZY NIE !? BEZ KITU K*RWA ZROZUMCIE TO, JA JESTEM KACZOR, JA JESTEM PSYCHOPATĄ?! W trójke się spotykają i oczerniają że mi szczęka k*rwa wypadła ?! miesiąc k*rwa ciężkich przygotowań ch*ju a ty mi wychodzisz k*rwa nienaćpany?! bo byłeś k*rwa taki, 40minut później nie potrafiłeś sie wysłowić debylu, ja pierd0le jeszcze mnie sądem straszysz? sądem k*rwa?! #cicada #ozdupka #famemma
shredded - I to ja jestem #!$%@?? ja? Jak ja bym był w takim stanie ja nawet k*rwa ka...

źródło: tak było oo

Pobierz
  • Odpowiedz