Wpis z mikrobloga

  • 267
@L3stko: czyli zamiast zebrać sojuszników i zmienić Unię to proponuja polexit?? Sojuszników nie znajdą czyli zostaje polexit. I witamy druga Białoruś w Europie??
  • Odpowiedz
Konfederacja nie jest przeciwko Unii Europejskiej. Konfederacja jest przeciwko polityce Unii Europejskiej.


@L3stko: Dodatkow popiera nawet pewne rozwiązania w UE - np. wypłaty w euro dla europosłów finansowane z lewackich podatków.

Nigdy nie słyszałem, by zgłaszali sprzeciw czy projekty zmian w tym zakresie by ograniczyć kwoty pobierane przez UE z podatków ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@L3stko: czyli zamiast zebrać sojuszników i zmienić Unię to proponuja polexit?? Sojuszników nie znajdą czyli zostaje polexit. I witamy druga Białoruś w Europie??


@Wasky: a kto chciałby być sojusznikiem, jeśli całe UE jest zdominowane przez liberałów?
  • Odpowiedz
@L3stko to którzy są za polexit, a którzy proponują coś innego? Bo idzie się pogubić w tych wszystkich partiach WOLNOŚĆ, konfederacja, itd ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@L3stko: jak narazie to jedyna wiarygodna partia która jeszcze nas nie okłamała. Chce twardo walczyć o Polskę w uni. Naszczescie to nie pisowcy i Po, PSL że głosują w PE przeciew jak ich głosy nic już nie zmienia. Jedyna niestety ale to prawda szansa aby zawalczyć w PE o Polskę.
  • Odpowiedz
@CorniMati mnie okłamała hasłami walki z układem pis peło jedno zło po czym jak zaczęło się rozliczanie zaczęli bronić pisowców oraz w wyborach samorządowych zaczęli startować z wspólnych list.

Chciałbym zobaczyć jak obecnie wygląda statystyka głosowań, kto z kim ma największą zgodność bo jak dobrze pamiętam to był jeden z głównych argumentów na udowodnienie tego że konfa jest antysystemowa.
openordie - @CorniMati mnie okłamała hasłami walki z układem pis peło jedno zło po cz...

źródło: 1000012283

Pobierz
  • Odpowiedz
@open_or_die: po z pisem też mają koalicję w samorzadach. W małych ojczyznach nie liczy się tsk bardzo koalicję a ludzie i progrsm wyborczy dla gmin i powiatów. Konfa głosowała przeciw wszystkim socjalom, ograniczaniu wolności w pandemi itp.
  • Odpowiedz
@open_or_die: jedyne jakie znam to przeciw zabijaniu dzieci i tabletce. Czy znasz jeszcze inne?
Sam jestem za tym aby można było wykonać aborcję kiedy na 100% urodzi się chore reszta tak jak jest teraz.
Trzeba brać odpowiedzialność i uważać komu się daje i gdzie wsadza kija. Tsk samo jak ohajtasz się z laska a potem ona bierze twój dom po rozwodzie. Trzeba było się zastanowić przed ślubem.
Tabletka albo powinna
  • Odpowiedz
@L3stko dzięki! Pytam bo ostatnio rzucił mi się w oko ten artykuł:
https://pch24.pl/anna-brylka-konfederacja-o-wyjsciu-polski-z-ue-jesli-bylibysmy-gotowi-zaglosowalabym-za/

Widzę że ona nie ma mandatu posła, ale RN jest w Konfederacji (dobrze to rozumiem?) i kandyduje w wyborach do EU, wieeec można by chyba założyć że przynajmniej część osób z Konfy albo chociaż z RN ma takie poglądy skoro osoba z tych struktur tak się wypowiada?
  • Odpowiedz
My też nie jesteśmy przeciwko Konfederacji, tylko przeciwko jej zamordyzmowi

@kuroszczur: Masz jakieś przykłady tego rzekomego zamordyzmu, czy już zwiałeś jak twój kolega, "do następnego kłamstwa przyjaciele..."?
  • Odpowiedz