Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill #logikaniebieskichpaskow #szaramyszkadlaanonka

Oto "szara myszka" według wykopka. Czyli tak naprawdę Julka w wersji codziennej a nie imprezowej i która może mieć na pstryknięcie palca haka. A wykopek twierdzi, że "taka mu wystarczy", jakby robił łaskę, że się godzi na taką dziewczynę, podczas gdy fakty są takie, że ona nigdy by na niego splunąć nie chciała. Prawdziwa "szara myszka" wygląda jak te dziewczyny poniżej i to jest co najwyżej wasza liga, chociaż też przypuszczam, że i taka kobieta by was nie chciała jakby was tylko poznała i zobaczyła jacy jesteście toksyczni :))) JULKA, NAWET NIEOGARNIĘTA, NIGDY NA WAS NIE SPOJRZY, POGÓDŹCIE SIĘ Z TYM W KOŃCU. Nie dla psa kiełbasa :)))
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill #redpill ...

źródło: Bez nazwy

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@lexico: Nie, to jest Julka vs przeciętna dziewczyna. A dla was Julka nawet jest szarą myszką. Bo przecież wykopek zasługuje na modelkę, chociaż sam wygląda jak kloszard :)))

@matti-nn Ja nie twierdzę, że jest zła. Ale jest przeciętna, zwyczajna. I taka kobieta jest rzeczywiście tą przysłowiową "szarą myszką" a nie atrakcyjna dziewczyna z ładną, twarzą, figurą i mega zadbana, która może przebierać w facetach xD

@Pioter_Polanski Ja mam czarną knagę w
  • Odpowiedz
  • 8
@WyzwolonaPodrozniczka No ja też mam bekę jak wykopki mówią że laska powinna lecieć na osobowość - a ta osobowość to żarcie czipsów przed komputerem albo picie piwska. Ale oni na osobowość lecieć nie będą bo dziewczyna ma być szczupła i atrakcyjna z super cerą.
Inna sprawa że działa to też w drugą stronę. Bo w pracy też mam panny z nadwagą i hobby typu Netflix które płaczą że nie ma fajnych facetów
  • Odpowiedz
@Korax: To jest po prostu mega hipokryzja. Bo sami wyglądają kiepsko a mimo to oczekują od kobiet, że będą laskami, ale jednocześnie żeby mimo wyglądu modelki nie patrzyły na urodę faceta xD To się tak nie da. Każdy patrzy na wygląd potencjalnego partnera czy partnerki i to jest naturalne, że chcemy się spotykać z kimś atrakcyjnym, ale no to trzeba też spojrzeć prawdzie w oczy i zobaczyć też co sami oferujemy.
  • Odpowiedz
  • 0
@WyzwolonaPodrozniczka Z jedna rzeczą się nie zgodzę tylko - atrakcyjność faceta jest wypadkową jego wyglądu i statusu/majątku. Bo znam niezbyt urodziwych czy też niskich którzy mają atrakcyjne partnerki. Oczywiście są to faceci którzy mają bardzo dobre prace/firmy oraz są pewni siebie i charyzmatyczni.
  • Odpowiedz
@DrCieplak: Nadal za ładna dla was :)))

@Mamaboss No tak xD Laski z pięknymi włosami, zadbaną cerą, ładnymi rysami twarzy, pięknymi kształtami i doskonałą figurą ale co tam, to przecież "szara myszka" i wykopek stwierdzi, że taka mu wystarczy, choć naturalnie zasługuje na znacznie więcej :))) I ciesz się dziewczyno, że panicz cię wybrał bo spotkała cię mega nobilitacja :)))
  • Odpowiedz
@Korax: Oczywiście, zgodzę się z Tobą. Ale to tak jak powiedziałeś, jeśli wygląd nie jest atutem faceta, to on musi coś sobą reprezentować na innych płaszczyznach, żeby być dla kobiet atrakcyjnym. A nie, że nie masz nic, nie wyglądasz i nawet nie jesteś miły czy sympatyczny ale chcesz c!pę z przydziału i to taką z najwyższej półki... No przecież to jest kpina xD

@lexico ty widziałeś tylko na ekranie :)))

@
  • Odpowiedz