Wpis z mikrobloga

@Megasuper: Tymczasem teraz po prawie 1.5 tygodnia w 20+ stopniach dopieprzyło 3-4 .
To jest tragedia, bo wszystko co rozkwitło zbyt wcześnie (ot np. ostatnio tulipany we Wro mają okres kwitnięcia przyspieszony o 3-4 tugodnie), szczególnie rośliny jadalne, padnie pod przymrozkami.

Co do "palenia się" planety - ludzie za bardzo polegaja na klimatyzacji i #!$%@? 18-20 stopni, wtedy każda temperatura powyżej 26 jest dramatem.
W zeszłym roku w 30+ stopniach było
  • Odpowiedz
Tymczasem teraz po prawie 1.5 tygodnia w 20+ stopniach dopieprzyło 3-4 .

To jest tragedia,


@xfin: Gówno nie tragedia. To jest kwiecień. Od dawien dawna mówi się, że kwiecień plecień co przeplata, trochę zimy, trochę lata. Tylko ludzie mają pamięć jak ameby i nie pamiętają, że w kwietniu śnieg potrafił padać a dwa dni później #!$%@?ł upałami.
  • Odpowiedz
Gówno nie tragedia. To jest kwiecień.


@aret: Gówno to ta chłopska analiza - uciąłeś mój tekst "o tragedii" w idealnym momencie żeby mi o zmianach pogody kwietniu poopowiadać i się przypiedolić do jakichś nieistotnych detali:

To jest tragedia, bo wszystko co rozkwitło zbyt wcześnie (ot np. ostatnio tulipany we Wro mają okres kwitnięcia przyspieszony o 3-4 tugodnie), szczególnie rośliny jadalne, padnie pod przymrozkami.


To, że bywało ciepło w kwietniu to ja
  • Odpowiedz
@Megasuper: Meteorolodzy xD ...Nasze orły z IMGW mając dostęp do modeli prognoz, radarów, zdjęć satelitarnych, stacji naziemnych nie portrafią przewidzieć prognozy na najbliższe 12h a co tu dopiero mówić o lecie xD W ubiegłym tygodniu ostrzeżenie przekładali u mnie 3x na dobę.

...Najpierw twierdzili, że zjawisko będzie występowac od 19:00 do 5:00 aby w nocy przedłużyć alert dla tego samego zjawiska od 07:00 do 15:00 a finalnie do 18:00 wiec o
  • Odpowiedz