Wpis z mikrobloga

Niektórzy to są mocni tutaj ( Ci co mam ich zawistniaków na czarnej i bezapelacyjnie tam już zostaną)

1 Robiłem zdjęcia komórki z moimi tradami - zle (nie taka komórka co trzeba, kup sobie iphona, naucz się robić screen shoty)
2 Zacząłem ostatnio robić screeshoty z każdej pozycji na us100 - zle, nie chwal się i inne farmazony
3 Nie robię żadnych zdjęć - żle pokaż statement (pokazać to wam mogę ale mój uśmiech i środkowy palec)
4 Po co się chwalisz pozycjami ?- może po to aby ktoś sobie rzucił okiem i zobaczył że jednak da się (nie mówię aby kopiować absolutnie, ale z ciekawości sprawdzić czy jednak idzie do góry czy w dół i czy weszło czy też nie)

Ostatnio się czymś niepotrzebnie pochwaliłem i mnie pokarało w jakiś tam sposób, także nie ma już żadnych pokazywań gotówki czy samochodów włącznie z screenami, jest jak jest i tak pozostanie)

Także co byś nie zrobił i tak będzie zle, zawsze coś gamonie wymyślą

Za każdym razem mówię jak wchodzę i na jakim poziomie (przecież to na bieżąco można sprawdzić) i kiedy zamykam, piszę że trzymam, albo że kapitulacja i zamykam ze stratą)

Najśmieszniejsi są spermiarze: ostatnio jedna różowa napisała że nie gra już w tym roku - to sraniek napisał: o fajnie że się odezwałaś czekamy na Ciebie w końcu jedyna różowa na tagu (jak ja tobą gardzę)
A gdyby to napisał mirek to ten sam pajac by pisał co pewnie popłynąłeś z depeo hehehe

Czy to jest moja wina że jesteście ignorantami? Ile razy mówiłem uwaga!!!!
Nawet ostatnio przed zwałą
https://wykop.pl/wpis/75696577/przypominam-ze-inflacja-w-usa-rosnie-do-tego-docho
Pisałem pozbywać się spółek technologicznych

Ile razy mówiłem żeby zapomnieć że nie będzie żadnych obniżek stóp, potwierdził to Powell 2 dni temu że jednak inflacja wzrasta i trzeba przełożyć w czasie, skoro jesteście w stanie ignorować wszystkie czerwone flagi i nie interesujecie się ekonomią ( bo skoro w to uwierzyliście to taki jest wniosek) to teraz trzeba trzymać stratę na portfelu, bo przecież wszyscy mówili TESLA to the moon, nawet jak rozmawiałem z jednym asem i mówiłem że Apple do piekła to twierdził że Apple 300 do końca roku (może i tak ale jenów). Pisałem ostatnio że to wykupowanie dołków żle się skoczy dla tych co wierzą w te brednie usłyszane od Powella, Yellen czy innych propagandzistów

Zadaliście sobie chociaż pytanie czy kiedykolwiek w historii ktoś z banków centralnych ostrzegł społeczeństwo przed tym że np. będzie recesja? NIE i nigdy to się nie stanie bo zawsze będą kłamać do końca, aby COE a nie wy wypłacili akcje na samej górze. Pamiętacie inflacja jest przejściowa nie bójcie się, teraz jest tak samo

Kolejna kwestia jest taka że śmiać mi się chce z tych waszych wywodów oooo na czarną mnie dał, a co mam niby czytać te farmazony co większość pisze, jak widzę że ktoś jest totalnym dawcą kapitału i nic nie potrafi napisać konstruktywnego na jakiś temat podać argumenty to nie mamy po prostu o czym rozmawiać tu jest tak samo jak w klasie w szkole kilka osób ogarnia a reszta to ignoranci to samo jest w społeczeństwie i demokracji (po to została wymyślona, bo większość zawsze uwierzy w pełen bełkot)

Wiem że was boli jak ktoś sobie radzi ale taki jest już ten kraj, także w ogóle mnie to nie dziwi i pozostało to ignorować i przyjmować z uśmiechem :) Oczywiście zawiść rzecz ludzka

#gielda #ekonomia #gospodarka
  • 4
  • Odpowiedz
@Questorius: Jestem z innej bajki, ale zainteresował mnie Twój wpis. Poświeciłeś kupę pracy, żeby się tłumaczyć, po co? Jeśli masz sukcesy, to fajnie, po to tu siedzimy, jeżeli dajesz dobre info, to super. Ale czy sprzedajesz jakieś płatne kursy? Bo jeśli nie, to nie rozumiem, dlaczego nie masz #!$%@? na negatywne komenty? Hejt Cie rusza? to przestań postować, bo hejt zawsze będzie. Ja jestem z krypto i podawałem lepsze lub gorsze
  • Odpowiedz
  • 0
@Obruni:
A gdzie tam w ogóle nie wchodzę w żadną rozmowę z ignorantami w ogóle mi ich nie szkoda skoro są naiwni i biorą się za rzeczy o których bladego pojęcia nie mają bo nie poświęcili temu wystarczającej ilości czasu i energii ( i w sumie pieniędzy) oraz wierzą w totalne bzdury, brednie

To jest już kolejny raz, pierwsze moje konto w 2022 roku (nie mam do niego dostępu niestety) i
  • Odpowiedz
Rusza mnie ludzka nienawiść choć tak jak napisałem wiem że to rzecz ludzka, ale jak można się do wszystkiego czepiać to jest nienormalne, zamiast się cieszyć (tacy też są) to wylewają swoja frustracje


@Questorius: Bo internet to takie miejsce które hamuje wyższe funkcje społeczne jak np. wzajemny szacunek, stonowanie emocji czy odpowiedzialność za swoje słowa. Jest tutaj tylko najniższego rzędu pierwotne zezwierzęcenie werbalne gdzie ludzie chętnie się atakują, obrażają i nie
  • Odpowiedz