Wpis z mikrobloga

Dziś na Instagramie widziałem zdjęcie z Warszawy. Na nim muzułmańska kobieta w nikabie (usunąłem w szybie odbicie osoby, która ją sfotografowała).

To już się dzieje. Egzotyczne obrazki, które dotychczas były znane z Paryża czy innego Mogadiszu widać w polskich miastach. Jeszcze nie tak dawno widziałem zdjęcie taksówkarza, który zatrzymał pojazd, żeby pomodlić się na pasie zieleni między jezdniami... Rzeczywistości zmienia się na naszych oczach i nie widać, żeby ktoś podnosił sprzeciw. To, co było wyśmiewane w Niemczech czy innej Szwecji, będzie wkrótce codziennością w Polsce. Wraz z jej typowymi problemami.

#islam #imigranci #polityka
AlexBrown - Dziś na Instagramie widziałem zdjęcie z Warszawy. Na nim muzułmańska kobi...

źródło: temp_file1550574331155273555

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@AlexBrown: Jeszcze jedna kadencja PISU a Polska stałaby się drugimi Indiami i ten korupcyjny system działał już za wcześniejszej kadencji Pisu pojawiały się nieliczne głosy że Pis klęka do żydów i sprowadza muzułmanów na potęgę, ale mało kto przewidział że najbardziej kochają Hindusow, specjalistów od jogi a nie budowlanki
  • Odpowiedz
  • 0
@hpiotrekh

@AlexBrown chłop ze wsi przyjechał i ludziom zdjęcia robi xD


Pierwszy raz zobaczyłem ninję na własne oczy. Trzeba było to uwiecznić.

A tak w ogóle, to nie ja jestem autorem zdjęcia. Umiesz czytać?
  • Odpowiedz