Wpis z mikrobloga

@wybryk_natury: W tym tygodniu mam zaplanowane 4 treningi tylko i tak staram się robić. Pierwsze dwa były we wtorek i środę i póxniej pójdę w sobotę i niedzielę. Nawet nie miałoby to sensu iść dzisiaj bo czuję jeszcze prawie wszystkie mięśnie.
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: We wtorek zrobiłem górę (klata, tric, barki, plecy, biceps), wczoraj nogi (z naciskiem na czwórki) plus bices i w zasadzie dalej czuję wszystkie te mięśnie. Teoretycznie klata i barki już są miarę ok, ale triceps by ograniczał przy klacie więc nie ma co. Jedynie łydki mógłbym dziś zrobić (ale #!$%@? w łydki) i kark (ale trochę przypał na siłowni kark ćwiczyć XD).

jakis kryzys pierwszy raz w tym roku


@
  • Odpowiedz
@PodniebnyMurzyn: Spróbuj się przekonać anon. Wiem, że czasem jest ciężko, ale z dwóch powodów myślę, że warto. Po pierwsze po treningu na pewno będziesz się czuł lepiej niż gdybyś go nie zrobił. Nawet jak nie będzie to najlepszy trening to będzie ta satysfakcja ze zmobilizowanie się w trudnej chwili i trochę endorfinek. Po drugie te treningi gdy się nie chcę są chyba najważniejsze bo to one odróżniają normalnych ludzi od tych,
M.....n - @PodniebnyMurzyn: Spróbuj się przekonać anon. Wiem, że czasem jest ciężko, ...

źródło: 0ekwxnklb8c81

Pobierz
  • Odpowiedz
@Mlody_jeczmien: teraz jestem w trakcie zmiany planu, jeszcze nie wiem co, ale dzisiaj cos wymysle przed treningiem, a wczoraj to boksik był grany

potrzebuje czegos 3 dniowego, ale nie fbw bo nie lubie, najlepiej góra, góra, dół; moze z liftvault cos ukradnę fajnego

z planu na wyciskanie zrezygnowałem bo po 1 miesiacu robią sie zamiast 3 dni już 4, a 7 dni w tyg. nie bede trenował xD. Ale ugułem plan
PodniebnyMurzyn - @Mlody_jeczmien: teraz jestem w trakcie zmiany planu, jeszcze nie w...
  • Odpowiedz