Wpis z mikrobloga

chcą mieć na oku.Kilka dni temu w mojej małej miejscowości na Podlasiu za jednym strzałem ukradli 2 auta wartości powyżej 100 000zl.


@ThomasPol: jak się decydujesz na drogi samochód, to warto zadbać o jego bezpieczeństwo i wynająć\kupić garaż albo miejsce na parkingu strzeżonym, a nie zastawiać trawniki na osiedlu.

Nie winię ofiar kradzieży, ale winię dzbanów, którzy chcą przyoszczędzić kosztem wspólnej przestrzeni.
  • Odpowiedz
@murdoc: ja tylko odpowiedziałem czym się mogą kierować tacy osobnicy.Ja na swoim parkingu stawiam jedno auto na weekendy bo później miejsca nie znajdę.A reszta stawia na trawniku.Drugie auto prawilnie w garażu.
  • Odpowiedz
Czemu ludzie obecnie są tak leniwi że nie chce im się zaparkować kawałek dalej i się przejś


@bakin: bo za takie parkowanie w 99% przypadków nic nie grozi, sam tego pewnie też nigdzie nie zgłosiłeś. Zamykam temat.
  • Odpowiedz
Ludzie to tępe leniwe #!$%@?. Zazwyczaj ignoruje takie zachowanie. Ale jak ktoś jest debilem i ma w dupie czyjeś prawa to żadnych skrupułów nie mam żeby wezwać służby do odholowania.
  • Odpowiedz
@bakin: Bo po prostu nie ma juz miejsc do parkowania, a wielki Bolak nie moze pojac, ze mieszkaja w przeludnionych miejscach nie moze każdy mieć auta. Najlepsi są tacy co maja 2-3 na rodzine, a garażu/wlasnego miejsca brak, ale mieszkaja twardo w bloku xD
  • Odpowiedz