Wpis z mikrobloga

@bakin: ja pierd*le, jestem ciekaw jaki proces myślowy przebiegł w głowie człowieka, który tak zaparkował, wysiadł z samochodu, spojrzał jak stoi, po czym uznał, że jest okej i idzie do domu xD

postawisz kawałek dalej to ukradną


@sprawdzajacy: Taką Toyotę to delfinek zrobi w kilkanaście sekund, nawet jakby spał przy oknie to i tak by mu ją zajumali jakby chcieli xD
  • Odpowiedz
  • 46
@ThomasPol: to jest parking delegatury Pomorskiego Urzędu Wojewódzkiego w Gdańsku, kilku przychodni i różnych innych publicznych instytucji i godzina 12 w południe... W Słupsku o tej porze się nie kradnie samochodów :p
  • Odpowiedz
@bakin: jednocześnie centrum miasta i wszyscy tam stają do przychodni, rehabilitacji, laboratorium, lekarzy i wszelkich biur więc logiczne że nasrane na 15 minut każdy gdzie się da bo ma wizytę za chwilę, nie będzie przecież płacił pod ratuszem i szedł, a za chwilę może sobie nawet zaparkować na JP które będzie godzine stało w korku.
Swoją drogą tam codziennie takie kwiatki można zauważyć, że mnie to nawet nie zdziwił widok
  • Odpowiedz
@bakin Tak, są leniwi. Wystarczy, że pod sklepem parking trochę bardziej zawalony i już parkują pod drzwiami czy chodniku. Ostatnio widziałem jak babka przyjechała, zostawiła auto na środku parkingu i sobie poszła, mimo że 10m dalej były dwa wolne miejsca a kawałek dalej jeszcze kolejne.
  • Odpowiedz
@sprawdzajacy: I co #!$%@? nie śpisz w nocy i patrzysz na samochód z okna? Samochodziarze i ich bezsensowne argumenty czemu mogą parkować u ciebie w dupie odcinek 2137
  • Odpowiedz
@bakin no tu to ostra patola, ale mnie zawsze rozwala pakowanie przy Lidlu do którego jeżdżę. Sobota 8 rano, 90% miejsc wolnych, a i tak ktoś zaparkuje na głównej drodze wjazdowej XD
  • Odpowiedz
chcą mieć na oku.Kilka dni temu w mojej małej miejscowości na Podlasiu za jednym strzałem ukradli 2 auta wartości powyżej 100 000zl.


@ThomasPol: Jak Ci będą chcieli #!$%@?ć samochód, to Ci go zajebią i spod poduszki na której śpisz i nie zauważysz. Sprawdzone info.
Żeby spać spokojnie to albo w miarę nowe auto i AC albo gruz i #!$%@? z nim jak ukradną. To dziesięcio i piętnastoletnie auta, które kiedyś
  • Odpowiedz
Czemu ludzie obecnie są tak leniwi że nie chce im się zaparkować kawałek dalej i się przejść? Mają to we krwi po przodkach że jak przejeżdżali bryczkami to stawiali je pod samą karczmą?


@bakin: ludzie neiraz tak parkują bo 'kawałęk dalej' też nie ma miejsca parkingowego. Jak musisz do urzędu na szybko podjechać w ciągu dnia mieszkając za miastem to musisz jakoś tym samochodem dostać się w miare blisko i
  • Odpowiedz