Wpis z mikrobloga

Ludzie niewidzą, że Fallout jest przesiąknięty skrajnie lewicowymi ideologiami.
Niedawno było tak w przypadku gry Helldivers 2, gracze uważali ją za anti-woke aż twórcy stwierdzili że gra jest woke i zaczęli atakować graczy. Niektórym dosłownie trzeba napluć w twarz żeby zauważyli.
#fallout #helldivers #helldivers2 #bekazlewactwa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DaBaDee: To jest cytat z mirko, jak zapytalem w ktorym miejscu fallout jest przesiakniety woke. Nie nie wymyslilem tego na poczekaniu, ba w zyciu bym tego nie wymyslil po obejrzeniu pierwszego odcinka. No ale jak widizsz mozna ¯\(ツ)/¯

żeby wymienić te wszystkie rzeczy musiałbym spisać, ale ogólnikowo.


Robienie z facetów p--d które chowają się pod stołem, albo przegrywających z kobietami, a kobiety silne mające jaja, waleczne, wysportowane, niezniszczalne. Jeszcze brakowało cygara w ustach i żucia pszczół. celowo nawet dobierali aktorów aby bardziej pasowało pod narrację, grubas, karzeł itd. Tak było od początku odcinka do samego końca. Wyjątkiem był aby ten gość z grobu. Oczywiście jako zły charakter.

Wszystkie ważne postaci to kobiety i murzyni. Liczyć tego nie będę ale odniosłem wrażenie że przewaga obsady
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: a to czemu? To że komuś to przeszkadza to przecież nic złego. A jeśli na podstawie tego wybiera czy damy "produkt" kupi, czy nie to już w ogóle oznaka rigczu.
  • Odpowiedz
@Shagal: można skrytykować za błachą fabułę, drewnianą grę aktorską czy cokolwiek konstruktywnego. P--------e o woke tamto, woke siamto jest kontrproduktywne i tylko dolewa oliwy do ognia. Bekę mam z ludzi, którzy analizę gier czy filmów zaczynają od szukania murzynów, kobiet i gejów xD
  • Odpowiedz