Wpis z mikrobloga

@WielkiNos w sumie jeśli typiara nie spodziewa się kompletnie kompletnie oświadczyn to jest coś nie tak w tym związku. Mam na myśli to, że typ takiej decyzji nie powinien podejmować bez powodu, ale na podstawie tego na jakim etapie ten związek się znajduje.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Nie słyszałem jeszcze historii z życia żeby TYPIARA była zaskoczona przez TYPA i odmówiła, i w ogóle nie poruszali tego tematu wcześniej. I żeby w konsekwencji było rozstanie/niechciany ślub.

Słyszałem za to wiele razy jak to TYPIARY naciskają każdego dnia na te oświadczyny od TYPÓW, że albo to albo rozstanie, że ma być bajkowo niesamowicie jak na filmach. Ale takie wywieranie presji i narzucanie oczekiwań zapewne jest okej, trzeba zapytać
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Ale przecież one nie mówią o tym żeby się nie oświadczać tylko żeby tego nie robić w miejscach publicznych, na meczu koncercie, przy ludziach, przy rodzinie. Miałem wśród znajomych taką sytuację, że chłop się na wigilii oświadczył u rodziców typiary, ona pod presją przyjęła i 3 miesiące później było naura. Oświadczyny to intymna sytuacja i robienie tego przy innych osobach wg mnie jest nie fair. I tak, większość odrzuconych oświadczyn
  • Odpowiedz
Nie można normalnie porozmawiać i wytłumaczyć sobie, co stoi za odmową?


@Iskaryota: można, ale ciężko o to sytuacji gdy jest to przy XD rodzinie. Bronisz przegranej sprawy a wypoki Ci klaszczą, jak wypoki tak bardzo się z Tobą zgadzają to najczęściej oznacza że nie masz racji :)
  • Odpowiedz
@Iskaryota: zaręczyny mają wieść do ślubu. A jak ktoś je odrzuca to odrzuca też w całości pomysł drugiej osoby na wspólne życie. No ale co kto lubi.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: jak patrzę sie na "problemy" dzisiejszej młodzieży to jestem za przymusowym poborem do wojska na 2 miesiące dla wszystkich kobiet, mężczyzn czy kto za co tam się uważa. Julki są juz tak oderwane od rzeczywistości, że jest to tylko jedyne wyjście
  • Odpowiedz
@WielkiNos: współczuję chłopom z ich pokolenia. Chyba na serio warto szukać teraz żony za granicą, bo odklejka weszła mocno.
To coś ma więcej lat niż IQ.
  • Odpowiedz