Wpis z mikrobloga

@groman43 tyś IT widział chyba na memach xD śmieszkowanie ze scrum masterow i powielanie bzdur jakoby oni czymkolwiek zarządzali to jest domena sebastianów z fabryk smrodu, którzy IT widzieli tylko na memach.

Szeregowe stanowisko z określonym zestawem obowiązków jak każde inne.
  • Odpowiedz
śmieszkowanie ze scrum masterow i powielanie bzdur jakoby oni czymkolwiek zarządzali


@LezliNilsen: Nie zapominaj, że jest jeszcze coś takiego jak Scrum po polsku. Kierownikom pozmieniali nazwy na bardziej zwinne i pracownicy myślą, że pracują w Scrumie.
  • Odpowiedz
  • 2
@historiofil pierwszy full time job zacząłem 2 stycznia 2013. Przez kilka lat wcześniej łączyłem part time ze studiami. Sieciami komórkowymi zajmuje się zawodowo od 1 października 2014, wcześniej trochę interesowałem się hobbystycznie.

@Skayfer absolutnie nie, tylko że pracuję i mieszkam na stałe w UK. Tutaj rynek IT zupełnie inaczej wygląda.
  • Odpowiedz
@groman43 dominujaca grupa wiekowa na wypoku to 15-25 lat, średnia musi być znaczącą wyższa niż 15 lat, a wynosi pewnie około 20-22 lata, więc nie masz więcej lat doświadczenia niż średnia na wypoku ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz