Wpis z mikrobloga

Od mojej pierwszej pracy tak się złożyło że moje życie zawodowe jest związane ze słuchawką. Aktualnie pracuję dla firmy świadczącej usługi telekomunikacyjne i zastanawiałem się w którym kierunku mógłbym się rozwijać by baza czyli słuchawka pozostała ale by ta praca była bardziej „ambitna” i przede wszystkim lepiej płatna. Myślałem o kontrolerze ruchu lotniczego ale gdy zobaczyłem zarobki na tym stanowisku w Polsce to mocno się zdziwiłem. Prawie osiągam medianę aktualnie pracując w znacznie mniej stresującym miejscu gdzie mój błąd może co najwyżej sprawić że klient się #!$%@?, ewentualnie przełożony wyśle maila lub powie co zrobiłem źle i by już tak nie robić, dla podobnych pieniędzy musiałbym zrobić studia, ogarnąć angielski do perfekcji i żyć ze świadomością że mój błąd może doprowadzić do śmierci nawet ~600 osób. Plus kontrolera lotów jest taki że pewnie dostaje te pieniądze przy znacznie mniejszej ilości przepracowanych godzin co taki konsultant w call center ale wciąż… myślałem że zarobki na takim stanowisku zaczynają się conajmniej od 15k.

#praca #pracbaza #lotnictwo
Borunnar - Od mojej pierwszej pracy tak się złożyło że moje życie zawodowe jest związ...

źródło: IMG_1494

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz