Wpis z mikrobloga

To jest wręcz #!$%@? niepojęte jakie TV Republika to jest dno.Oglądam sobie czasami to gówno z doskoku i nie mogę uwierzyć w to pseudo dziennikarstwo i ich podejście do życia...dosłownie przed chwilą obejrzałem rozmowe w "programie" piachem w tryby i co słyszę? Rozmowa o donosicielstwe i chłopaki opowiadają sobie jakie to obrzydliwe i w ogóle i wplątują opowiastkę jak u nich na studiach ktoś z roku wstawił kiedyś mandat za jazdę bez biletu swojemu koledze z roku ( nie wiedział o tym jak go wypisywał ) a następnie ten ktoś w ramach zemsty wlożył mu łeb do kibla na uczelni..i uwaga wg dziennikarzy z republiki jest wszytko git bo swoim kolegom nie wystawia się mandatów i na dokładkę oczywiście #!$%@? porównali to do sytuacji jak wg nich Tusk i PO donosili na Polskę w UE ale o tym jak PiS sam szczekał po wyborach że w Polsce to jest teraz źle bo im posłów ( wg mnie słusznie ) do więzienia zamknęli to już nie widzieli.Ja to czasami oglądam i po paru minutach jest mi autentycznie źle i smutno bo wiem że gdzieś są ludzie co oglądają to nieironicznie #polityka #tvrepublika #sejm #bekazpisu
Fatalista1988 - To jest wręcz #!$%@? niepojęte jakie TV Republika to jest dno.Oglądam...

źródło: Sad-Pepe-Suicide-meme-xhpk1

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz