Wpis z mikrobloga

POWÓDZTWO ODDALONE
Ponad 20k na wydane na prawnika w jednej tylko sprawie i zero zysków. ZERO. Same straty w tym te gorsze od finansowych bo mogą być paragrafy inne niż cywilne dla słweczka.
To jest łeb. Wziął 1mln kredytu na biznes z fotowoltaika i dopiero zaczął szukać działek i ubiegać się o pozwolenia xD
Biznesy i zagrywki rudego to poziom konona, który po sprzedaży mieszkania brata wydał kase na taksówki, bo jeździł po darmowe obiadki z mopsu :D
#kononowicz #szanownypanolgierdano oraz #oblech #patostreamy #alkoholizm #zboczenia
  • 9
  • Odpowiedz
  • 2
@lofix: nie wiem. Ja np. szkolnej już nic a nic nie oglądam, kilka tygodni temu trafiłem na link do najnowszego kanału Olgierda i tylko przez informacje z lajtów zacząłem znowu tag odwiedzać
  • Odpowiedz
@William2290 Mam nadzieję że Olgierdowi będzie się jeszcze chciało i dojedzie nietypowego materiałami które zebrał podczas rozprawy. Wtedy to dopiero będzie nietypowo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wziął 1mln kredytu na biznes z fotowoltaika i dopiero zaczął szukać działek i ubiegać się o pozwolenia xD


@William2290: nie jestem w temacie ale mało prawdopodobne, żeby bank dał i wypłacił tak potężną pożyczkę bez żadnego zabezpieczenia. Jak budujesz chałupę to wypłacają w transzach, chcą zobaczyć wszystkie pozwolenia i wgląd do dziennika budowy.
  • Odpowiedz
  • 1
@EnsurePrivacy: to był kredyt inwestycyjny, wiec dostał poręcznie coś około 700 lub 500k z BGK. Pewnie miał dobrze biznes plan napisany pokazał zyski z kanału gdzie rekordowy miesiąc to było 50k, no i trzeba dodać ze to fotowoltaika, a te biznesy pewnie maja uproszczenia w finansowaniu
  • Odpowiedz