Wpis z mikrobloga

No i wiecie, że to dopiero początek pompy, tak?

Bedą dotować tak długo, aż "apartament" 35m2 w P----------e Dolnym będzie kosztował więcej niż dom nad morzem w słonecznej Italii...

Ten kraj nie byłby Polską, gdyby nie przetestował granic absurdu.

#nieruchomosci
miku555 - No i wiecie, że to dopiero początek pompy, tak?

Bedą dotować tak długo, aż...

źródło: 9%20villa-vista-mare-vendita

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smonk_Da_Wead: ja mam mieszkanie po rodzicach, co mnie to g---o interesuje że ceny mieszkań rosną? Przecież to jest dla mnie wyłącznie profit bo wartość mojego mieszkania robi stonks xD
I dla wszystkich, którzy mają już mieszkania na własność xD
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: dokładnie. Ja mam dom po rodzicach ale na szczęście matula jest właścicielem wg papierów więc sobie elegancko bierzemy kredycik 0 i kupujemy mieszkanko. No i żonka też będzie dziedziczyć duże mieszkanko :) Jak ktoś nie umie kombinować to siedzi z ręką w nocniku
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: Rosnące ceny mieszkań są profitem jeśli masz ponad jedno mieszkanie.
Teraz masz mieszkanie po rodzicach i co cie obchodzi czy ono jest warte 100k czy 900k? jak sprzedasz je po aktualnych cenach to i tak w cenie sprzedaży aktualnie nie kupisz niczego lepszego...przez wzrost cen xD
  • Odpowiedz
Rosnące ceny mieszkań są profitem jeśli masz ponad jedno mieszkanie.

Teraz masz mieszkanie po rodzicach i co cie obchodzi czy ono jest warte 100k czy 900k? jak sprzedasz je po aktualnych cenach to i tak w cenie sprzedaży aktualnie nie kupisz niczego lepszego...przez wzrost cen xD


@Beszczebelny: Bzdura. Kupi sobie łatwiej np. ten "dom nad morzem w słonecznej Italii", bo będzie mieć więcej eurasów w ręku. Tu co prawda liczy
  • Odpowiedz
Kupi sobie łatwiej np. ten "dom nad morzem w słonecznej Italii",


@wypopekX: w większości przypadków nie ma to znaczenia, liczba ludzi emigrująca do krajów o wysokim bezrobociu to śmieszny margines.
  • Odpowiedz