Wpis z mikrobloga

Jak to jest w ogóle możliwe? Kupujesz spodnie, markowe, za trochę więcej niż w sieciówkach. Wydają się porządne, nosisz je regularnie, pierzesz, w miarę dbasz i nagle żona dzwoni, że wyjęła z pralki i rozeszły się na dupie. Ale tak konkretnie, na całej długości piscil szew. Wyciągasz paragon a tu tydzień temu minęły ustawowe dwa lata! Jak? #!$%@? jak?

#zalesie #wrangler
lbjaco - Jak to jest w ogóle możliwe? Kupujesz spodnie, markowe, za trochę więcej niż...

źródło: temp_file489147809179536966

Pobierz
  • 49
@lbjaco: A tak ludzie narzekają, że w Polsce bida ( ͡° ͜ʖ ͡°) a tak na poważnie, to miałem podobnie jeżeli chodzi o jakość, te tańsze 100-170 zł były bardziej wytrzymałe
  • 2
@daeun: nie liczę, że będzie komuś mnie żal, nie o to chodzi
@Emil_L czasem nie da się więcej nieść w ręce, też byłem zdziwiony ceną reklamówki
@kwanty mogły, nikt nie mówi, że nie - chodzi tylko o to, że prawie idealnie po dwóch latach, dosłownie kilka dni po terminie odpowiedzialności sprzedawcy/producenta
@Radkovich jakbyś się dobrze zakręcił to byś i 10 klupił
@dasfax niestety jestem z czasów gdy markowe spodnie to były
@lbjaco: Nie wyciągaj statystycznych wniosków z jednej próbki :) Może to była próbka obciążona - żona się nie przyznała ale przez przypadek dolała za dużo wybielacza do prania i się skruszyło ;-) Albo zwyczajnie, nitka puściła, zahaczyła się w pralce o coś i się.. spruło.
via Android
  • 2
@kwanty Żona pierze idealnie! ;-) Ale faktycznie mogło się coś wydarzyć "w trakcie" w pralce. Nie są to moje jedyne spodnie, nie są to nawet moje jedyne spodnie z tej półki cenowej. Kiedyś jedne się rozeszły po miesiącu to nikt o nic nie pytał w sklepie, wymienili na nowe. Po prostu jestem w szoku, że tym razem prawie idealnie dwa lata po zakupie umarły.
@lbjaco: Nosić spodnie na dupie przez dwa lata a potem chcieć je reklamować to już jakiś wyższy poziom. Błędem jest myślenie, że droższe ubranie jest lepsze niż tańsze. Mam buty kupione w lidlu za 40zł od trzech lat i nie mają praktycznie oznak zużycia poza lekkimi, naturalnymi odbarwieniami materiału od eksploatacji na białej części - najlepsze buty całoroczne łącznie z zimą o śniegiem do kostek. Żadne markowe buty tyle nie wytrzymały
  • 1
@JanImperator: Wyższy poziom czego? Kupuję spodnie, producent gwarantuje, że przez dwa lata będą działać i jeżeli działają to spoko. A jak nie działają to oddadzą hajs albo wymienią na nowe. I tym razem działały. A ja jestem zdziwiony, że dokładnie po tych dwóch latach przestały działać. Zauważyłeś gdzieś, że mam do kogoś pretensje? Że może chcę hajs za nie? Że coś od Ciebie chcę? Jeżeli by się zapsuły przed terminem dwóch