Wpis z mikrobloga

@MasterOf8: Jakby mieć takie zarobki, z dwa/trzy lata popracować, 50% w jakies oprocentowanie, reszte opłacać rachunki i git. Pewnie wybrałbym się do jakiś #!$%@? miejsc które mnie zawsze ciekawiły i chyba tyle. Zainwestowane pieniądze to zmarnowane pieniądze. Jeżeli ty ich masz za dużo, to ktoś ich ma za mało. Ale gdybym był materialistą to pewnie jakieś ryzykowne aktywa spekulacyjne typu alty w krypto, na giełdzie to trzeba operować dużymi środkami, małymi
  • Odpowiedz
@MasterOf8: jeśli już pytasz, pewnie poszedłbym w medycynę estetyczną bo zawsze brakowało mi tego spojrzenia kobiety. Zawsze chciałem wziąć udział w rekonstrukcji historycznej, najchętniej w rekonstrukcji kotła pod Tomaszowem, bo dziadek stamtąd uszedł żywy. Wziąłbym udział w zawodach kulturystycznych czyli pewnie dieta, trenerzy, treningi, hormon wzrostu etc. Zainwestowałbym w lekarzy, by moje adhd nie leczył jakiś seba z fetą, a improt docelowy na systemy transdermalne z daytraną lub prolekiem elvanse.Kupiłbym mieszkanie
  • Odpowiedz
@MasterOf8: Zależy od człowieka i jego potrzeb. Za 60k/msc podjąłbym się roboty jakby była moralna na jakiś okres czasu. Niestety jestem specyficznym człowiekiem i nie mam w sobie wbudowanej funkcji "niewolnik", zostałem wychowany trochę inaczej xD nie chodzę do roboty, czym innym się zajmuję. Pieniądze to nie wszystko w życiu, niestety 95% ludzi zrobi za nie wszystko ( ͡° ͡°). Jezeli jak pytałeś gdybym był typowym człowiekiem,
  • Odpowiedz
@MasterOf8: ale wiesz co, kilka rzeczy już zrelizowałem. Nagrałem dwie płyty, pozytywna recenzja ostatniej była w najnowszym metalhammer, kochałem i byłem kochany, nauczyłem się kliku elitarnych umiejętności. Właściwie więcej od siebie nigdy nie oczekiwałem. Nawet w telewizji śniadaniowej wystąpiłem ;p
  • Odpowiedz