Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci
Czym Dom Development powaliło z cenami ostatnio czy jakościowo stali się top developerem pod względem jakości wykonania?

Ja swego czasu przez jakiś czas wynajmowałem mieszkanie w wybudowanym przez nich bloku gdzieś w 2018 roku i słychać było każdy krok sąsiada z góry, jak ktoś zamykał szafkę za ścianą, kichnięcie sąsiada, z wentylacji waliło obiadem sąsiada, z korytarza było wszystko słychać jakby ktoś po mieszkaniu chodził.

No tak teraz patrzę
- Metro Zachód - sensowne układy po blisko 18k, jedyna zaleta to że niedaleko będzie kiedyś metro, wad dużo - choćby dlatego że jeden blok na drugim, bezpośrednio przy 6 pasmowej ulicy.
- Apartamenty Literacka - koło 21k za większe metraże z niegłupim rozkładem. Lokalizacja słaba, tuż przy drodze z dużym ruchem, niedaleko Ska

No to kurde już od Archicomu można kupić w podobnej cenie koło Domaniewskiej na Mokotowie.

No to moje pytanie czy ich posrało, czy już nie budują lepianek?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@onomatopejusz: DomDevelopment buduje po prostu solidnie, na pewno lepiej niż ich giełdowa konkurencja, natomiast nie jest to żadna półka premium. I w zależności od inwestycji, jakość użytych materiałów i rozwiązań się może mocno różnić. Akurat Metro Zachód to jedna z ich gorszych realizacji, dlatego nie ma uzasadnienia dla cen, poza dużym popytem inwestycyjnym, bo metro. To w jaki sposób zagospodarowano i zaplanowano tam przestrzeń między budynkami to zbrodnia.
  • Odpowiedz