Wpis z mikrobloga

Jakiś czas temu zmarł mi tata i w międzyczasie rozstałem się z dziewczyną. Było mi generalnie dosyć ciężko, miałem problem z tym żeby się do czegokolwiek zmusić nie mówiąc już o szukaniu drugiej połówki. Tak mam do teraz ale o co mi chodzi. Z początku kobiety w pracy były dosyć wyrozumiałe i tak dalej. „ wiadomo ciężko ci, musisz to przeboleć, nie od razu tak teraz jakieś związki.” Ale po dłuższym okresie słyszę już teksty w stylu „ może ty się boisz kobiet?”, „może ty jesteś gejem”. Nie no super ta płeć empatyczna ( ͡° ʖ̯ ͡°) #przemysleniazdupy #logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 71
Dlaczego nie ewoluują a kobiety tak.


@crazykokos: poszukaj tych zeszytów, bo chyba nie uważałaś na wykładach
1. Ewoluuje cały gatunek, a nie jedna płeć.
2. Mężczyźni są silniejsi tylko w pewnym okresie życia, podobnie kobiety.
3. Jak kobiety będą rządzić, to dojdzie do katastrofy i wrócimy do jaskiń.
nie przebadali 200 mężczyzn i 200 kobiet do jednego badania, nie badali dna


@crazykokos: dla próby 400 osób to żadne badanie

naukowcy wiedzą więcej

od czasu pełnego dostępu do internetu już nie
@lexico ale głupoty wyssane z palca xDDD
Naukowcy udostępniają badania a idioci jak ty wolą czytać wykop i piszą takie głupoty.
Wiesz, że jeśli jedna paczka genów mężczyzn jest sztywna i nie naprawia się to krzyczana nie ma szans na ewolucję?
Wiesz, że mówiąc, że kobiety są silniejsze gatunkowo mam na myśli, że mają o 100% silniejsze dna a totalnie nie chodzi o wielkość bicka czy siłę fizyczna?xDD
Kobiety i tak będą
Naukowcy udostępniają badania a idioci jak ty wolą czytać wykop i piszą takie głupoty.


@crazykokos: dziwne, bo czytam badania na scihub ¯\(ツ)/¯

Wiesz, że jeśli jedna paczka genów mężczyzn jest sztywna i nie naprawia się to krzyczana nie ma szans na ewolucję?

zaprzeczasz zasadom ewolucji

Wiesz, że mówiąc, że kobiety są silniejsze gatunkowo mam na myśli, że mają o 100% silniejsze dna a totalnie nie chodzi o wielkość bicka czy siłę
@lexico absolutnie nie masz wiedzy. Kobiety mają więcej cech przydatnych a mężczyźni więcej cech nieprzydatnych. Kobiety są wielozadaniowe, wyczytują emocje z twarzy, mają dużo wyższą dojrzałość emocjonalną.
Faceci potrafią polować, podejmować ryzykowne decyzje.
Poza tym DNA mówi samo za siebie, ale tego też nie rozumiesz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PlemniczyFuriant przecież jestem w szczęśliwym 3,5 letnim związku xD
Przykre musisz mieć doświadczenia, skoro masz takie poglądy i taka pierwsza myśl. Bo każdy wie, że swoje poglądy budujemy na podstawie własnych doświadczeń.
Skoro coś takiego napisałeś to musiało się to przytrafić albo tobie albo w twojej rodzinie. Pisząc własne poglądy opisujesz tylko i wyłącznie siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyżej jest jasno i wyraźnie wyjaśnione, że studiowałam psychologię
Dlaczego ty w ogóle rozmawiasz z kobietami z pracy o swoich związkowych przemyśleniach? To są przecież ludzie z przypadku, a nie twoi przyjaciele.


@Iskaryota: twoi przyjaciele to też ludzie z przypadku, gdzieś tych ludzi musisz poznawać
studiowałam psychologię i pedagogikę. Dodatkowo na najlepszych wydziałach w całej Polsce, na uniwersytecie warszawskim.


@crazykokos: akurat nie ma się czym chwalić

Profesor wyraźnie powiedział, że mężczyźni to gatunek na wyginięciu.

to wygadywał głupoty, albo nie słuchałaś

mężczyźni to nie gatunek, tylko płeć
gatunek to homo sapiens - człowiek rozumny

wróć na studia, bo jednak mało zostało
@lexico wielozadaniowość i wysoka dojrzałość emocjonalna- czyli rozpoznawanie w sekundę intencji i nastrojów, niekoniecznie jest to emptia xDD to wszystko to jest fakt, poparty wieloma badaniami a nie hipoteza ( ͡° ͜ʖ ͡°)