Wpis z mikrobloga

TW: Do jednej z osób na akcji przyjechała karetka.

Julia przy pomocy kleju uziemiła się na moście. Miała napisane "KLEJ" na dłoni. Mimo tego funkcjonariusze siłą oderwali ją od gruntu.

Na szczęście nie odniosła poważnych uszkodzeń skóry, ból trwał parę godzin. Podobne doświadczenie miało jeszcze kilka osób.

Wesprzyj Julię i inne osoby podejmujące się działań wpłacając na naszą zrzutkę 💸 na ostatniepokolenie.org

#ostatniepokolenie #policja #ecoszury
  • 71
  • Odpowiedz
@RadzieckiSnajper: ja w tym miejscu chciałem pierwszy raz od wielu lat pochwalić działania policji. Byli przygotowani, byli na miejscu i rozprawli się z chuliganami w kilka minut. Oby więcej takich profesjonalnych interwencji. Długa droga przed policją.
  • Odpowiedz
Julia przy pomocy kleju uziemiła się na moście. Miała napisane "KLEJ" na dłoni. Mimo tego funkcjonariusze siłą oderwali ją od gruntu.


@RadzieckiSnajper: a czego się spodziewała, jeśli można zapytać? xD Przerósł ją ciąg przyczynowo-skutkowy, czy może myślała, że znalazła jakiegoś glicza na blokowanie drogi, bo przecież jej nie oderwą? xD
  • Odpowiedz
@RadzieckiSnajper to jak wykopki są obleśnymi ludźmi mnie przerasta. Czy do zakutych łbów kiedyś dotrze że skoki temperatur w kwietniu to nie jest normalna rzecz tak samo jak 20 stopni w marcu. To że chiny są turbo trucicielami nie znaczy że my mamy mieć to w pompie ffs
  • Odpowiedz
łbów kiedyś dotrze że skoki temperatur w kwietniu to nie jest normalna rzecz


@KoltajlPszeniczny: Te, ekoszur, a słyszałeś kiedyś o zimnych ogrodnikach? Zjawisko które ludzie znają od stuleci. Te skoki temperatur w maju też według ciebie nie są normalne, gdy w dzień masz 25*, a w nocy przymrozek?
  • Odpowiedz