Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ktoś mi pewnie zarzuci, że się zesrałem, ale trudno.

Reaction videos to pójście po linii najmniejszego oporu, a jednak cieszą się dużą popularnością. Jeszcze jak twórcy wezmą sobie na celownik Polaków i reagują na rzeczy związane z Polską, to sukces murowany. Naszych rodaków najwyraźniej cieszy, jak ktokolwiek mówi dobrze o naszym kraju - nawet jeśli jest to nieszczere i ewidentnie nastawione na kliknięcia.

Obczajcie sobie kanały typu Beyond Borders, Mert Pol czy Shae London, żeby zrozumieć, o co mi chodzi.

Może nie byłoby nic złego w tego typu filmikach, gdyby twórcy dodawali od siebie jakieś ciekawe komentarze, konteksty, własny research na dany temat czy cokolwiek kreatywnego. Ale po co - wystarczy, że dadzą miniaturkę z rodziawioną gębą i będą powtarzać co chwila: 'This is insane!', 'It's amazing!', 'Poland is great!' etc. Reaction videos tego typu, w których widać napracowanie, to rzadkość. A jednak ludzie i tak chętnie to oglądają.

Co wy o tym myślicie? (pytam tych, którzy mają jakieś zdanie na ten temat, a nie mają to w du*ie)

#przemyslenia #youtube #niepopularnaopinia #popularnaopinia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ktoś mi pewnie zarzuci, że się zesrałem, ale ...
  • 6
@mirko_anonim: Raczysko straszne.
Są nagrania na których ktoś, kto się daną branżą zajmuje ogląda jakieś tematyczne nagranie i je mniej lub bardziej sensownie komentuje. To może teoretycznie mieć jakiś sens, ale jestem na nie.
Na drugim końcu są nagrania na których leci cudzy film, a wrzucający RV dokłada tylko na wierzch swoją mordę i nieraz nawet dźwięku nie dodaje swojego, tylko się krzywi. To jest o wiele gorsze niż pierwsza opcja,