Wpis z mikrobloga

Dobra nowy tydzień nowe randki.
Na czwartek planowana randka z Ukrainka. W sumie ze zdjęć wynika że jest jedną z ładniejszych z którymi się spotkałem. Jest 10 lat w Polsce więc prawie polka.
Na piątek planowana randka z Polka. Dość mocno komunikatywna trochę ciała ma ale ćwiczy więc da radę ja wyrobić.

Jak dobrze pójdzie to i na środę coś wyłapie. Chociaż myślę czy nie zostawić sobie wolnego bo jutro dentysta.

Najbardziej boje się tego że i tak nie będę w stanie ich nawet dotknąć bo w serduszku ex. Ale trzeba sobie jakoś radzić z samotnością i przezwyciężać smutek.
Trzeba też więcej ćwiczyć siłowo aby zrobić rzeźbę+ nauka angielskiego
#tinder #samotnosc #zwiazki #przegryw
  • 11
@Biebrzanski_Ghul: Ostatnio jak zerwałem to się leczyłem 5 lat. Więc teraz za stary już jestem aby tyle czasu się leczyć więc przyjmuję inną strategie. To tinder więc i tak większość liczy na szybki seks i elo. A może znajdzię się jakąś koleżanke przy okazji.
@typowyWykopekMizogin: Szczerze to sam nie ogarniam czemu to tak łatwo idzie. Do 25 roku życia byłem na kilku randkach ale ogólnie było ciężko z kimś się dogadać. A teraz mam 27 (prawie 28) i umawianie się idzie na takim lajcie że mógłbym mieć randkę prawie codziennie gdyby chciało mi się pisać z laskami.