Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@crazykokos mój styl to vansy na nogach i co mi się w sieciówce spodoba, spodnie tylko czarne joggery/rurki (bo lubię i można mówić co się chce ale wygodne) bluzy tylko hoodie, koszulki mi latają bo są pod bluzą, a ja zmarzluch jestem, materiał mi zwisa, ważne że tanio, na marki nie patrzę. Może i wyglądam pedalsko, ale mi się podoba, nawet tunele mam pod styl ( ͡° ͜ʖ ͡°
TypowyDaltonista - @crazykokos mój styl to vansy na nogach i co mi się w sieciówce sp...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • Odpowiedz
@stormi: jak na tak fejkowe usta, to efekt spoko ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak to się robi, żeby nie było wydęcia podstawy ust jak u orangutana? Wiele karyńsk/grażyńsk tak ma i to już wygląda tragicznie xD
  • Odpowiedz
@TypowyDaltonista masz swój styl. Myślisz o tym jak wyglądasz. To już coś. Już jesteś kilka poziomów wyżej niż przeciętny facet.
Bo wielu nie ma żadnego stylu. Niektórym mama kupuje ubrania, bo „nie znają się na zakupach”. Ale widzę też, że jesteś młody. Daje to perspektywę tego, ze jako dojrzały mężczyzna będziesz nosił piękne oxfordy, ładnie skrojone garnitury, bo już masz pojęcie co z czym łączyć. To z czasem ewoluuje. Ale na jakiś
  • Odpowiedz
@crazykokos chce sobie kiedyś kupić gajerek na miarę ale za wysokie progi niestety cenowo, a vansy i tak zostaną. Na studniówce wszyscy przyszli w lakierkach i śmiali się że jako to tak w trampkach, ale to oni po 3 godzinach na parkiecie płakali a ja wywijałem dalej (może to przez ilość alkoholu we krwi, ale liczy się)
  • Odpowiedz